[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


17 sierpnia 2012, 19:51:33 - euzi
Maciej Iwański wraca do Manisasporu

Na powrót do tureckiego Manisaspor Kulübü zdecydował się Maciej Iwański. 31-letni pomocnik podpisał z drugoligowcem dwuletni kontrakt.

Iwański ostatnią rundę spędził w ŁKS-ie, do którego przeszedł właśnie z tureckiego klubu. Manisaspor zeszły sezon zakończył na przedostatnim miejscu Süper Lig i spadł z ekstraklasy.


źródło: własne / Eurofutbol.pl

Johny - 17 sierpnia 2012, 19:55:49 - 178.180.140.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
hahhahhahha

fezo1908 - 17 sierpnia 2012, 19:56:37 - 81.219.115.0
powiem szczerze że mnie zatkało xD

Ciamciara - 17 sierpnia 2012, 19:56:50 - 37.30.2.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karwasz w Twarz, kto teraz będzie komentować w TVP!?

uuu - 17 sierpnia 2012, 19:58:58 - 109.231.14.198.koba.pl
maciej "pressing" iwański? to on jeszcze kopie?

hahaha - 17 sierpnia 2012, 20:00:41 - 109.206.210.132
Jak tam w 2 lidze nie mogą grać obcokrajowcy powyżej 30roku życia, Dlatego z tego powodu wrócił Pawełek

Marek - 17 sierpnia 2012, 20:01:02 - 178-36-5-20.adsl.inetia.pl
Gruzin zostaje w Polonii nie dogadał się z Ukraińcami informuje strona Polonii.

dfs - 17 sierpnia 2012, 21:23:19 - host-89-228-31-27.zamosc.mm.pl
@hahaha - to się tyczy Super Ligi

Dark - 17 sierpnia 2012, 21:23:55 - 89-73-156-218.dynamic.chello.pl
uuu - Ja tam wolę jego inny przydomek. Pączek czy pączuś chyba.

DENIS - 17 sierpnia 2012, 21:26:44 - abe55.neoplus.adsl.tpnet.pl
To chyba nie jest dobry pomysł ale powodzenia Maciek

PB - 18 sierpnia 2012, 0:10:07 - 87-206-110-68.dynamic.chello.pl
70kg...dobre sobie

Buka - 18 sierpnia 2012, 6:33:42 - afg-test.ttcomm.net
A to zapłacili mu już za jego ostatni pobyt tam? Czy dalej będzie "na zeszyt" grał.

FANATIC - 18 sierpnia 2012, 12:20:47 - 116.167.rev.vline.pl
oficialnie jako piłkarz..a tak naprawde do pompowania piłek go wzieli.

przytulski - 18 sierpnia 2012, 12:36:32 - dynamic-78-8-186-103.ssp.dialog.net.pl
ciekawe czy w 2 lidze tureckiej też będzie miał cięzkie piłki niczym lekarskie ?

jacek - 18 sierpnia 2012, 14:41:56 - user-164-126-64-240.play-internet.pl
" -no jak tam w drugiej lidze tureckiej?
- noga mnie boli.
- a co sie stało?
- szczur mnie ugryzł jak schodziłem do piwnicy.
- a po coś tam poszedł?
- mieszkam tam to zlazłem"
pozdro dla kumatych

Liroy - 19 sierpnia 2012, 12:18:36 - 89-74-75-24.dynamic.chello.pl
Beznadziejny w polskich klubach takich jak ŁKS więc niech sobie go Turcy biorą...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas