18 listopada 2012, 18:20:48 - koofel
Czerwona kartka Filipa Kurty

Bramkarz Rody JC Kerkrade Filip Kurto obejrzał czerwoną kartkę w przegranym 1-5 (1-2) spotkaniu 13. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Heraclesem Almelo. Polak opuścił boisko w 56. minucie po faulu taktycznym.

18 listopada 2012, 16:30 - Almelo
Heracles Almelo 5-1 Roda JC Kerkrade
Lerin Duarte 15, 37, Willie Overtoom 58 (k), Geoffrey Castillion 69, Samuel Armenteros 76 - Sanharib Malki 33

żółte kartki: Marko Vejinović - Guus Hupperts, Bart Biemans, Danilo Pereira, Tamás Kádár.
czerwona kartka: Filip Kurto (56. minuta, Roda, za faul taktyczny).

sędziował: Tom van Sichem.
widzów: 8469.

Po czerwonej kartce na boisku pojawił się rezerwowy golkiper gości Mateusz Prus, który zmienił Guusa Huppertsa. Cały mecz na ławce rezerwowych Rody przesiedział Mikołaj Lebedyński.

Roda z dziesięcioma punktami zajmuje 16. miejsce w tabeli.

Wesoła - 18 listopada 2012, 18:25:16 - *.fucio.net
Jak nie klops, to czerwo. Brawo dla chłopaka.

PP - 18 listopada 2012, 18:27:37 - *.30.65.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo. 5 wpuszczonych goli i czerwona kartka. Lepiej być nie może.

Jabol - 18 listopada 2012, 18:31:44 - *.adsl.inetia.pl
Droga redakcjo! Za faul taktyczny nigdy w życiu nie ma czerwonej kartki. Faul taktyczny zazwyczaj jest w środku boiska i przerywa korzystną akcję. Jeśli już, to opisujcie jako "akcja ratunkowa", która pozbawia drużynę realnej szansy zdobycia bramki.
Pozdrawiam!

ula la - 18 listopada 2012, 18:32:09 - *.centertel.pl
tylko Mu polać...

ksgfun - 18 listopada 2012, 18:37:05 - *.metro-networks.pl
a to już nie pierwszy taki błąd

Rafał - 18 listopada 2012, 18:39:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry jest ten kurto wpuszcza 5 bramek na mecz.

BKS TS WKS - 18 listopada 2012, 18:49:46 - *.wolv.cable.virginmedia.com
jak ktos nie umie liczyc to moze i byc 5 bramek.

o - 18 listopada 2012, 18:51:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to sobie wyobrazcie jakis tam musza miec na bramce, jak on wiecznie piątke wyciaga i gra.

KSG - 18 listopada 2012, 19:03:52 - *.tktelekom.pl
Dostał czerwoną w 56 min., więc wpuścił tylko 2.

Bafas - 18 listopada 2012, 20:17:55 - *.dynamic.chello.pl
Nikt tu liczyć nie umie? Jedną wpuścił.

Dami - 18 listopada 2012, 21:13:12 - *.kalisz.mm.pl
@o
To sobie najpierw zobacz grę ich obrony. Kurto też dupy nie urywa, ale nie jest tu najbardziej winny.

Adi - 18 listopada 2012, 21:44:42 - *.tktelekom.pl
Bafas, wyglada na to, że to Ty nie umiesz liczć.. Pozdrawiam !

DENIS - 18 listopada 2012, 21:59:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasz zmienia naszego

Pablos - 18 listopada 2012, 22:46:37 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Ten Prus grał dziś w Czasie Honoru...

patinho - 18 listopada 2012, 23:13:18 - *.dynamic.chello.pl
2 puścił, kolejne 3 padły kiedy Prus był na boisku i grali w 10 ...

filon - 18 listopada 2012, 23:31:38 - *.dynamic.chello.pl
Niektórzy niespełna rozumu piszą, że wpuścił 5 goli.
Polecam czytanie ze zrozumieniem, jeśli zszedł w 56 minucie to, patrząc na minuty, kiedy strzeli gracze Heraclesa wpuścił tylko 2 bramki, a pozostałe 3 rezerwowy Mateusz Prus.

kowal - 19 listopada 2012, 7:47:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądając skrót meczu to faktycznie obrona jest fatalna, zawodnicy Rody pozwalają praktycznie na swobodne rozgrywanie piłki przed polem karnym. Kurto przy bramkach nie zawinił a karnego nie powinno być. Bramkarz wyprzedził napastnika broniąc piłkę nogą. A dla niedowiarków daje link do fragmentów meczu - http://eredivisielive.nl/video/94537-samenvatting-
heracles-almelo-roda-jc-kerkrade.html

KoralNinja - 19 listopada 2012, 10:39:21 - *.212.gci-net.pl
Do redakcji: nazwiska Kurto prawdopodobnie się nie odmienia.
do kowal: dzięki za link, obrona Rody faktycznie A-klasowa, (Heraclesa nie lepsza). Żal naszych bramkarzy, bo przy żadnej z bramek nie mieli szans.

jj - 19 listopada 2012, 15:22:19 - *.ssp.dialog.net.pl
do KoralNinja: to jest polska i sie odmienia kazde Nazwisko co mnie tez straszliwie denerwuje