10 marca 2013, 15:51:27 - slady
Bramka Kamila Króla

Kamil Król strzelił gola dla AGS Výzas Megáron w wygranym 1-0 (1-0) spotkaniu 26. kolejki II ligi greckiej z Panachaïkí GÉ. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, była to pierwsza bramka w nowym klubie.

10 marca 2013, 14:00 - Megara
AGS Výzas Megáron 1-0 Panachaïkí GÉ (Patras)
Kamil Król 39

żółte kartki: Fatjon Antoni, Ioánnis Lítsis, Kwame Adjeman-Pamboe (Panachaïkí).

sędziował: Nikólaos Anoússos.

AGS Výzas Megáron jest na dwudziestym miejscu w greckiej drugiej lidze z 17 punktami na koncie.

z - 10 marca 2013, 17:11:36 - *.adsl.szeptel.net.pl