31 marca 2013, 16:53:45 - euzi
Gol Kamila Króla

Kamil Król strzelił swojego drugiego gola w greckiej II lidze dla AGS Výzas Megáron. Polak pokonał bramkarza AÓ Iraklís Psachnón, a jego drużyna wygrała u siebie w meczu 31. kolejki 2-1 (1-0). Król asystował też przy golu na 2-1.

31 marca 2013, 15:00 - Megara (Dimotikó Gípedo Megáron)
AGS Výzas Megáron 2-1 AÓ Iraklís Psachnón
Kamil Król 36, Panagiótis Vláchos 85 - Gerson Sheotahul 83

żółte kartki: Nikólaos Liólios, Geórgios Tabákis - Dimítrios Zouliótis.

sędziował: Konstantínos Kariofýllis.
widzów: 500.

Król rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest obecnie na przedostatnim, 20. miejscu w tabeli ze stratą sześciu punktów do "bezpiecznej strefy".

ehe - 31 marca 2013, 17:08:49 - *.dynamic.chello.pl
wiecej strzela niz milik sobiech i teodorczyk

df - 31 marca 2013, 17:48:07 - *.xdsl.centertel.pl
Kolejny z młodych talentów, ogrywany we Włoszech i nagle stracił ten błysk ale w sumie to trenerzy na niego nie stawiali

Ciekawsky - 31 marca 2013, 18:11:49 - *.opera-mini.net (*.225.224.221)
Mam pytanie do znawców tematu. Czy jest chociaż jakiś jeden dzień w roku kiedy nie jest dodawany żaden news na tym portalu 90minut.pl ?

d - 31 marca 2013, 18:24:52 - *.dynamic.mm.pl
Mi się wydaje, że chyba jeden taki dzień pamiętam, ale mogę się mylić z uwagi na natłok informacji

op - 31 marca 2013, 18:31:51 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawsky bylo ich sporo, nawet jeden nie tak dawno ale daty ci nie podam.

MartinMix - 31 marca 2013, 19:52:32 - *.117.241.30
Ciekawsky, jak jesteś zmobilizowany żeby się tego dowiedzieć to wystarczy wejść w archiwum serwisu i poszukać. Według mnie przez ostatnie 2-3 lata takiego nie było no ale ręki za to nie dam sobie uciąć.

Papryk - 31 marca 2013, 20:00:01 - *.tvkdiana.pl
Możemy się tylko cieszyć że mamy tak fajny portal o Piłce Nożnej ;)

Suchy - 1 kwietnia 2013, 8:24:42 - *.231.12.127
Brawo Kamil w Polsce niema miejsca dla ciebie a wGrecji robisz furore no panowie trenerzy kontrakt dla kamila a nie jakiegos jugola albo afrykanina.

JohnyKSG - 1 kwietnia 2013, 9:41:27 - *.zabrze.vectranet.pl
Widzów jak na ...plaży...

Max - 1 kwietnia 2013, 9:59:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dlaczego mój komentarz został usunięty ???
Tylko dlatego, że napisałem że Kamil Król to cienki bolek ?
Nikogo nie obraziłem !!!

arturek - 1 kwietnia 2013, 10:46:33 - *.play-internet.pl
dobrze że strzelił bo w przeciwnym wypadku na 90 minut w niedziele nie było by żadnego newsa. chyba pierwszy raz w historii. niech redakcja wyśle do Kamila 0,5 a najlepiej litra.

Damianek - 1 kwietnia 2013, 13:48:24 - *.kliknet.pl
Pamiętam go za czasów gry w Górniku Długi nie poradny ale coś mu się tam udało strzelić ale widok tego jak on biega jest bezcenny moim zdaniem przy tak nie poradnej reprezentacji Polski Kamil powinien być powoływany i tym bardziej powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski tylko i wyłącznie po to żeby kibice mogli pośmiać się z tego w jaki sposób on biegnie :D