[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


30 kwietnia 2013, 19:17:22 - euzi
Bartosz Fabiniak trenuje z pierwszą drużyną Pogoni

Bartosz Fabiniak powrócił w tym tygodniu do treningów z pierwszą drużyną Pogoni Szczecin. 30-letni golkiper w trakcie obecnego sezonu został przesunięty do trzecioligowych rezerw.

Fabiniaka od treningów z pierwszym zespołem odsunął trener Artur Skowronek.


źródło: własne / Pogoń SportNet

REKLAMA

Bodzio - 30 kwietnia 2013, 19:20:22 - 73.86.22.109.rev.sfr.net
i bardzo Dobrze trzymaj sie Fabi

Janusz Wój - 30 kwietnia 2013, 19:22:32 - acuh22.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabik, co Ty kur** robisz, Ty idioto Ty kur**

dr_Hammer - 30 kwietnia 2013, 19:24:46 - 116.23.rev.vline.pl
Janusz dokladnie, lezka sie w oku kreci "gramy bez bramkarza..."

Prokurator - 30 kwietnia 2013, 19:26:53 - 89-76-98-192.dynamic.chello.pl
Oj Wóju, nie powinieneś już z przepustki wrócić?!

REKLAMA

osa - 30 kwietnia 2013, 19:32:20 - host-89-230-101-181.tarnow.mm.pl
Fabiniaka nie przesunął Skowronek tylko Smolny - tak dla sprostowania.

Wójt - 30 kwietnia 2013, 19:33:54 - user-164-126-136-101.play-internet.pl
Ty ...! widziałeś go ?! Siatkóweczka !!!

J Wójcik - 30 kwietnia 2013, 19:50:16 - aagr169.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabik co ty ku... robisz w tej bramce ku... idioto ty.

janek - 30 kwietnia 2013, 19:51:58 - aaav28.neoplus.adsl.tpnet.pl
dawaj Włocha...za Brozia

GambaFFC - 30 kwietnia 2013, 20:04:26 - v47-14.opera-mini.net (172.22.19.182, 212.2.96.15)
Dawaj szybciej, smru!

Tar - 30 kwietnia 2013, 20:39:21 - 94-229-214-228.static.espol.com.pl
Trójkę bramkarzy Pogon ma najlepszą w lidze Bartek jeszcze złapie formę. Pernis Janukiewicz Fabiniak

Ryczard - 30 kwietnia 2013, 20:48:58 - bfn144.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legendarny mecz z Fabikiem i Wójcikiem w rolach głównych był co ciekawe ostatnim meczem Fabiniaka w Ekstraklasie

Juzo_MKS - 30 kwietnia 2013, 20:53:15 - awp230.internetdsl.tpnet.pl
Bezsens... Lepiej ogrywać Rudnickiego jak coś...

Janusz - 30 kwietnia 2013, 21:06:53 - public-gprs515167.centertel.pl
No pacz co on robi w tej bramce...

Steffen - 30 kwietnia 2013, 21:08:50 - 77-254-102-246.adsl.inetia.pl
Brawo Bartek, powodzenia, Widzew pamięta!!!

REKLAMA

komszon - 30 kwietnia 2013, 21:36:21 - public-gprs630199.centertel.pl
a co to jest widzew?
a ten co w tej bramce wyprawia,no pytam sie co???

tylko Wójt - 30 kwietnia 2013, 22:12:08 - adjb121.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja wam coś powiem działacze Ekstraklasowych drużyn inwestujcie w lekarzy a nie piłkarzy. Zobaczcie jak nagle hiszpańskie drużyny obniżyły loty po wsadzeniu do pudła doktora Fuentesa (był między innymi lekarzem Messiego), który został skazany za aferę dopingową w kolarstwie na rok więzienia. Taki lekarz jakby skoksował Bartka Fabiniaka to chłop by bronił na bardzo dobrym poziomie. Pogoń ruszaj na zakupy na uniwerek !

Skowronek - 30 kwietnia 2013, 22:41:03 - 89-24-235-183.static.akk.net.pl
Fabiniak z powrotem do rezerw. W tej chwili!

fab_co - 30 kwietnia 2013, 22:46:00 - public-gprs630199.centertel.pl
bez gadania Bartek szybko wracaj tam gdzie byles przed tym newsem,raz!

abc - 1 maja 2013, 0:38:29 - cpc1-hudd9-2-0-cust89.4-1.cable.virginmedia.com
Bartek pozdrowienia od całego Widzewa.

mister - 1 maja 2013, 6:47:27 - public131976.xdsl.centertel.pl
Do dr_Hammer: "gramy bez bramkarza, nie mam kur.. bramkarza". Tak to szło dalej

Cedzik - 1 maja 2013, 11:00:31 - ekp170.neoplus.adsl.tpnet.pl
zamiast niego mogli dać Rudnickiego... Pernis ma kontuzje ale to nie znaczy, że mamy brać do Ekstraklasy tego cieniaka...

piłkarz - 1 maja 2013, 14:31:44 - 77-254-91-96.adsl.inetia.pl
Chcecie dawac szanse Rudnickiemu to jak on ma grac skoro pojedzie z pierwszym zespolem i z gory wiadomo ze nie wejdzie ? Jak ma sie ogrywac to lepiej niech pojedzie na rezerwy (3liga) a Fabik z pierwszym . Na ten moment Bartek jest lepszy a Rudnicki bedzie sie ogrywal . Madry wybor ;)

leon - 1 maja 2013, 16:18:38 - 109.231.22.235.koba.pl
Taki młody obiecujący zawodnik ichce mieć spadek w swoim CV?

Bodzio - 1 maja 2013, 17:50:06 - 73.86.22.109.rev.sfr.net
taki pseudo trener jak Wójcik nie powinien byc juz nigdy dopuszczony do prowadzenia jakiego kolwiek zespołu.won z piłki nożnej dla wójcika.
rudnicki to niech lepiej na poziomie 3 ligi połapie troche...a nie pchacie go na sile do 1 zespołu. Bartkowi sie nalezy miejsce w 1 zespole a nie jakiemus gamoniowi.

wójt - 2 maja 2013, 13:34:59 - public-gprs517466.centertel.pl
to ten siatkarz ?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: