11 czerwca 2013, 19:22:44 - lukas_k
eMME: Dwie bramki i zmarnowany rzut karny Denissa Rakelsa

Zawodnik GKS-u Katowice Deniss Rakels zagrał 90 minut w reprezentacji Łotwy w wygranym 4-0 (1-0) meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Liechtensteinem. 20-letni napastnik strzelił dwa gole, zaliczył asystę, a także nie wykorzystał rzutu karnego w 13. minucie.

11 czerwca 2013, 17:30 - Jurmała (Slokas Stadionā)
Łotwa 4-0 Liechtenstein
Valērijs Šabala 30, 65, Deniss Rakels 53, 62

żółte kartki: Vjačeslavs Isajevs, Roberts Savaļnieks, Edijs Joksts (Łotwa).

sędziował: Petur Reinert (Wyspy Owcze).

W 13. minucie Deniss Rakels (Łotwa) nie wykorzystał rzutu karnego (Lorenzo Lo Russo obronił).

Poss - 11 czerwca 2013, 19:29:23 - *.haye.cable.virginmedia.com
Mam wrażenie, że ten chłopak jeszcze sporo namiesza w Ekstraklasie. Za sezon, może dwa - może być objawieniem. Mam papiery na dobre granie i już od dłuższego czasu adaptuje się do polskiej piłki.

ziom - 11 czerwca 2013, 19:34:36 - *.net-com.net.pl
Gość ma już 21 lat, nic więcej niż solidnym ligowcem już raczej nie zostanie.

GieKSa - 11 czerwca 2013, 19:43:33 - *.toya.net.pl
brawo Dennis! po zmarnowanym karnym nie zwiesił głowy tylko pokazał swoje walory! Ino GieKSa !!!

bigos - 11 czerwca 2013, 20:00:57 - *.pool.mediaWays.net
ziom:A Ty masz już pewnie z 36 lat i kopiesz się po czole w B klasie warmińsko-mazurskiej(z całym szcunkiem do tych rozgrywek).Ochłoń zawistny Polaczku.21 lat to młody zawodnik jeszcze bardziej się może rozwinąć!

rADI - 11 czerwca 2013, 20:27:42 - *.host.wavenet.at
Bravo Raki,szkoda że nie bydzie u nos dalej groł.Namieszo jeszcze powodzenia PNG.

track - 11 czerwca 2013, 20:49:01 - *.play-internet.pl
Ciekawy zawodnik ten Sabala. 18 lat, juz dwa lata temu grał w pucharach z Wisłą, jak widzę zagrał też w reprezentacji Łotwy z Bośnią.

alt - 11 czerwca 2013, 20:53:47 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)

das - 12 czerwca 2013, 8:38:13 - *.nplay.net.pl
Sabala to super zdolny napadzior,wbił 2 gole silnej Turcji, myślę że jest dużo lepszy od naszego najlepszego napadziora z 94 Milika

artson - 12 czerwca 2013, 8:49:48 - *.centertel.pl
jak w życiu. Nic nie może być idealnie. Chłopak wali dwie bramy zalicza asyste jest szczęśliwy a tu myk karny zepsuty. Zawsze coś... żeby nigdy niebyło pełni szczęścia

zion - 12 czerwca 2013, 11:04:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
jakbyscie nie wiedzieli znawcy to on jest pilkarzem zaglebia lubin a nie gksu...