11 lipca 2013, 22:34:24 - nn17
eLE: Bramka Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Žalgirisu Wilno w rewanżowym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy z St Patrick's Athletic FC. Jego drużyna wygrała 2-1 (1-0), a Polak rozegrał całe spotkanie. Tym samym drużyna prowadzona przez Marka Zuba awansowała do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy. W pierwszym meczu padł remis 2-2.

11 lipca 2013, 20:45 - Dublin (Richmond Park)
St Patrick's Athletic FC 1-2 Žalgiris Wilno
Killian Brennan 85 (k) - Mantas Kuklys 45, Kamil Biliński 51

żółte kartki: Kenny Browne, John Russell, Aidan Price - Ramūnas Radavičius, Artūras Žulpa, Egidijus Vaitkūnas.

sędziował: Igor Pristovnik (Chorwacja).

Cały mecz z opaską kapitana rozegrał były zawodnik Korony i Jagiellonii Andrius Skerla. Cały mecz na ławce spędził za to Georgas Freidgeimas (Žalgiris, dawniej ŁKS). Były zawodnik GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow został zmieniony w 78. minucie przez byłego gracza Nielby Wągrowiec, Bogdanki Łęczna i Wisły Płock - Eivinasa Zagurskasa.

Žalgiris Wilno w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy zmierzy się z ormiańskim Pjunikiem Erewan. Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 lipca w Wilnie.

jj - 11 lipca 2013, 22:38:44 - *.ip.netia.com.pl
beka ze Śląska, kompromitują się transferami i wypuszczaniem zawodników za darmo już od lat i nikt za to nie odpowiada

Irtysz_21 - 11 lipca 2013, 22:39:28 - *.elpos.net
największy sukces w historii litewskich pucharowiczów

Paprykarz - 11 lipca 2013, 22:39:47 - *.115.63.90.plusnet.pcl-ag01.dyn.plus.net
Chce, zeby ta druzyna dostala jakis polski klub w trzeciej rundzie. Jesli za rowno one wygraja.

aa - 11 lipca 2013, 22:42:58 - *.petrus.pl
z pjunikiem mają szanse

grs - 11 lipca 2013, 22:44:48 - *.static.korbank.pl
@Irtysz_21: kilka sezonów temu Vetra Wilno wyeliminowała Legię Warszawa, to dopiero był sukces!

Hans - 11 lipca 2013, 22:46:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Żalgiris powinien wygrać z Pjunikiem. Szczerze im tego życzę.

Irtysz_21 - 11 lipca 2013, 22:47:58 - *.elpos.net
ano zapomniałem

bbb - 11 lipca 2013, 22:48:05 - *.nidzica.vectranet.pl
aris ale klub z Irlandii raczej też jakimś strasznie wymagającym przeciwnikiem nie jest zobaczymy co pokaże w meczach z Pjunikiem

zed - 11 lipca 2013, 22:48:29 - *.rzeszow.hypnet.pl
Ostatnio polskie kluby nie ściagają Litwinów. Ciekawe z czego to wynika

devlieger - 11 lipca 2013, 22:51:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz Pyunik-Zalgiris prawdopodobnie będzie można obejrzeć na kanale 404 nc+. Ciekawe jak na żywo prezentuje się zespół Bilińskiego i przede wszystkim on, jako jego najlepszy zawodnik.

Mądry - 11 lipca 2013, 23:34:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo dla Kamila.
Powodzenia w kolejnej rundzie.

Janóż - 11 lipca 2013, 23:35:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Saint Patrick's Athletic FC to jest poziom naszej drugiej ligi, a i tak ledwo ich przeszli.

Martin - 11 lipca 2013, 23:36:43 - *.ntlworld.ie
devlieger- na żywo zespół Bilińskiego prezentuje się średnio a Biliński jest jego najlepszym strzelcem. Mają też dobrego zawodnika który grał dziś z "10".
Niemniej jednak dzięki dobremu losowaniu mają szanse awansu do 3 rundy.

c6743 - 11 lipca 2013, 23:50:19 - *.72.165.28
mozna? mozna;p brawo Kamil

Dublin - 11 lipca 2013, 23:52:18 - *.233.132.185
Mecz bez szalu a Kamil zagral tez bez szalu a LItwinow najechalo sie chyba z calej okolicy

Dublin - 11 lipca 2013, 23:55:14 - *.233.132.185

Lech - 12 lipca 2013, 9:16:51 - *.146.94.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl