Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

26 lipca 2013, 14:32:24 - Adrian10
LE: Mecz Lech - Žalgiris o 19:00

Spotkanie rewanżowe trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy Lech Poznań - Žalgiris Wilno rozpocznie się 8 sierpnia o godzinie 19:00.

Pierwszy mecz odbędzie się 1 sierpnia o godzinie 18:30 w Wilnie.

źródło: własne / Lech Poznań

kksiak - 26 lipca 2013, 14:41:16 - 83-238-212-182.ip.netia.com.pl
Zalgiris - Lech 0:3
Lech - Zalgiris 3:0

banana - 26 lipca 2013, 14:45:58 - cpc18-slam5-2-0-cust51.2-4.cable.virginmedia.com
Lech - Zalgiris 0:4 I dowidzenia

babol - 26 lipca 2013, 14:46:01 - computer-119-50.netonsky.eu
Rywal o podobnym poziomie jak Honka, może ciut lepszy, ale na pewno Lech nie powinien mieć z nimi problemów. Stawiam po 2 wygrane i awans do 4 rundy play off.

yeah - 26 lipca 2013, 14:46:04 - v45-15.opera-mini.net (178.42.215.7)
Kto wie gdzie będzie transmisja?

Omodiagbe - 26 lipca 2013, 14:47:01 - abea53.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym nie lekcewazyl Litwinow. Fakt, to slaby zespol, ale wyraznie walcza i notuja niezle wyniki. Jesli Lech zagra na swoim poziomie, to powinno byc wysokie zwyciestwo juz w 1 meczu. Jesli Lech odpusci, to powroca czasy z wtopami z Cementarnica, Ventspilsem itp. Karabacha nie wliczam, bo jak bylo widac w meczach z Wisla i Piastem - ten zespol potrafi grac bardzo solidny futbol.

viva - 26 lipca 2013, 15:14:15 - 79-139-26-133.prenet.pl
Pytanie do REDAKCJI: Zaliczyliście w rankingu krajowym Piastowi 0,1250 punktu za wczorajszy remis, ale chyba do rankingu liczy się wynik po 90 minutach, czyli powinno być 0,250. Czy się mylę?

Kamien - 26 lipca 2013, 15:17:45 - 92.243.182.170
Bilinski!

Lenin - 26 lipca 2013, 15:18:17 - abcx234.neoplus.adsl.tpnet.pl
przyłączam się do powyższego pytania vivy:
po środowym meczu Legii w rankingu za ten sezon mieliśmy 1 pkt - wczoraj dwa zwycięstwa i remis czyli powinno być 1,625 pkt a nie 1,500 !!!

jovack - 26 lipca 2013, 15:21:30 - 185.23.149.115
W przypadku dogrywki, jako rezultat obowiązujący do obliczania rankingu krajowego brany jest wynik po dogrywce. Wynik rzutów karnych nie jest brany pod uwagę.

yoyo - 26 lipca 2013, 15:32:10 - user-46-113-211-156.play-internet.pl
@ yeah - na tv trwam.

wiseman - 26 lipca 2013, 15:51:00 - aave196.neoplus.adsl.tpnet.pl
Transmisje Lecha i Śląska pewnie na polsacie sport, gdyż nie widzę powodów czemu mieliby nie pokazywać dalszej rundy z rywalami bardziej 'marketingowymi'of Honki i Rudaru.

Rafał - 26 lipca 2013, 16:03:20 - adgo15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech - Zalgiris 0:2

rozbi89 - 26 lipca 2013, 16:06:50 - 212.160.202.219
Wiecie może od kiedy będą transmitować mecze ligi europy w nsport?

Osiem - 26 lipca 2013, 16:10:43 - dlx143.neoplus.adsl.tpnet.pl
@rozbi89
LE od fazy grupowej, a LM od IV rundy.

kibicc - 26 lipca 2013, 16:54:40 - ip-80-245-187-189.uznam.net.pl
wiseman- Według strony satkurier.pl mecze Lecha z Żargilisem i Śląska z Bruggią będą na pewno na polsacie sport.

judełks - 26 lipca 2013, 17:33:19 - user-46-113-231-16.play-internet.pl
bilinski gol!

fdssfd - 26 lipca 2013, 19:09:57 - dynamic-78-8-135-240.ssp.dialog.net.pl
Ale będzie beka, jak odpadną :D Przeciwnik o klasę słabszy od Honki. Trochę lepszy od The New Saints, którzy są praktycznie amatorami.

luis - 26 lipca 2013, 22:15:36 - 87-204-40-26.ip.netia.com.pl
Kibice z Wilna znowu podymią,Poznań pewnie sobie nie da.

bartek - 27 lipca 2013, 9:15:31 - 195.117.135.90
polsat sport oba mecze lecha z zalgirisem i slaska z brugge na zywo w czwartki 1 i 8 sierpnia