[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


21 sierpnia 2013, 13:03:34 - MichalMKS
Daylon Claasen piłkarzem Lecha

23-letni pomocnik Daylon Claasen został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Z klubem podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata.

Przez ostatnie trzy lata zawodnik grał w belgijskim Koninklijke Lierse SK. W sezonie 2012/13 zagrał w siedmiu meczach tamtejszej ekstraklasy.

Na koncie ma również siedem występów w reprezentacji RPA.


źródło: Lech Poznań

kris - 21 sierpnia 2013, 13:14:21 - 77-254-166-26.adsl.inetia.pl
Może będzie wzmocnienie zawsze ważne że nowy piłkarz "W górę serca niech zwycięża LECH Kolejorz" !

lukas - 21 sierpnia 2013, 13:15:49 - apn-95-41-89-229.dynamic.gprs.plus.pl
spokojnie dzisiaj Legia dolaczy do grona polskich druzyn, które się skompromitowaly w tym roku w pucharach.........

lukas - 21 sierpnia 2013, 13:18:05 - apn-95-41-89-229.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem to dobry piłkarz i przyda się Lechowi, będzie wzmocnieniem, ale i tak to nic Lechowi nie da bo i tak teraz graja jak cieniasy i Wiselka ich spokojnie w lidze rozwali!!!!!!!!!!!

Spinache - 21 sierpnia 2013, 13:30:33 - agda98.neoplus.adsl.tpnet.pl
Buric - Cessey, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas(Henriquez) - Murawski, Hamalainnen, Claasan(Trałka), Lovrencic(Ubiparip), Pawłowski - Teodorczyk

Kibic - 21 sierpnia 2013, 13:33:44 - public-gprs435420.centertel.pl
KS Amica Wronki – klub piłkarski z siedzibą we Wronkach, utworzony 21 czerwca 1992 roku z połączenia Błękitnych Wronki z Czarnymi/Wromet Wróblewo. W 2006 zmienił nazwę na KKS Lech Poznań i na licencji Amici wystartował w nowym sezonie ekstraklasy.

@lukas - 21 sierpnia 2013, 13:34:55 - 193-150-123-33.ip.netia.com.pl
Jakie kompleksy leczysz?

inwestor - 21 sierpnia 2013, 13:35:36 - dvq70.internetdsl.tpnet.pl
to ten co ma te firme produkujaca drzwi? bedzie miał czas grać w piłkę?

Dark - 21 sierpnia 2013, 13:51:11 - 89-73-156-218.dynamic.chello.pl
Użytkownik @Kibic - krypto-reklamodawca produktów AGD. Po co to? Co do transferu, ocenić można najlepiej po kilku meczach jak się prezentuje.

pawcio426 - 21 sierpnia 2013, 13:52:21 - acie78.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo fajnie :-), przyda się w parze z Hamalainenem..

Hehe - 21 sierpnia 2013, 13:58:17 - public-gprs501276.centertel.pl
Hahaha gość sie na ławkę w Lierse nie łapał haha

Zuczek - 21 sierpnia 2013, 14:07:39 - 89-65-117-205.dynamic.chello.pl
oby pomogl Lechowi w awansie do fazy grupowej LE! ... a nie sorry, zapomnialem ze juz grali z Zalgirisem! haha wioooo Rumaku!

ares - 21 sierpnia 2013, 14:14:26 - dve107.neoplus.adsl.tpnet.pl
po co im jakis lewy piłkarz z 2 ligowego belgijskiego klubo lol

F@n - 21 sierpnia 2013, 14:21:55 - host31-42-19-247.tvkdiana.pl
@hehe, ehehehehe bo miał problemy ze zdrowiem EHHEHEHEHEHEHE...

jacobLIS - 21 sierpnia 2013, 14:36:15 - 78-159-90-135.net.pbthawe.eu
Nie wierze, że ten gość ma 23 lata, jak dla mnie wygląda na co najmniej na 30...

bartholome - 21 sierpnia 2013, 14:40:26 - sub197-14.elpos.net
ares nie wypowiadaj się na tematy które są Ci obce, Lierse gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgii od sezonu 2010/2011

Moto - 21 sierpnia 2013, 15:32:42 - 89-66-116-197.dynamic.chello.pl
Ale kasztan, 7 meczów w poprzednim sezonie, ostatni w marcu. Od tego czasu nawet murawy nie powąchał. Ofensywny pomocnik, w całej karierze strzelił 9 bramek i miał 6 asyst. To ma być wzmocnienie?

spec - 21 sierpnia 2013, 15:36:12 - 109.231.15.116.koba.pl
na zdjeciu wyglada jak by był rówieśnikiem reissa

kuna - 21 sierpnia 2013, 16:03:00 - user-164-127-133-252.play-internet.pl
czy on wam wyglada na 23 latka? 33 to i tak za mało....

fronc-KSD - 21 sierpnia 2013, 16:11:17 - die63.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wypowiadajcie sie jak nie znacie sytuacji zawodnika, był kontuzjowany w ostatnim sezonie dlatego zagrał tylko 7 spotkań, wsezon wczesniej zaliczyl caly, niech zagra kilka meczy potem sie wypowiadajcie, martwi jedynie to ze Lech obral jakas dziwna strategie brania pilkarzy z kontuzjami lub zaraz po wyleczeniu kontuzji, to przeciez nie szpital!

MattCK - 21 sierpnia 2013, 16:25:48 - 078088224141.kielce.vectranet.pl
Nie wierze ze ten gosc jest o 3 lata starszy ode mnie. Przeciez on wyglada jakby mogl byc moim ojcem.

lolo - 21 sierpnia 2013, 16:39:17 - h37.238.174.46.interdom.net.pl
Legia bierze Traore i Bitona

fun fun tu - 21 sierpnia 2013, 16:57:39 - hld114.internetdsl.tpnet.pl
ciekawe jak prezentuje się wydolnościowo bo wygląda na 35 lat, albo na menela z pod sklepu i to nie jest uszczypliwość tak jest

Daras - 21 sierpnia 2013, 17:02:08 - 213-92-180-78.serv-net.pl
Ponowię moje pytanie - a gdzie nowi napastnicy w Lechu? Pomocników w brud, a bramek nie ma komu zdobywać! Chyba, że to jest nowa strategia Rumaka - stworzyć silną linię pomocy, aby napastnicy w ogóle piłki.
ps. Rzeczywiście Claasen wygląda jakby był dużo starszy iż jest.

Daras - 21 sierpnia 2013, 17:03:53 - 213-92-180-78.serv-net.pl
*"aby napastnicy w ogóle piłki dostawali" miało być oczywiście

bigos - 21 sierpnia 2013, 17:13:25 - hbrn-5f7043ea.pool.mediaWays.net
Takich klubów na "wkręte" jak Lech czy jak go tam nazywacie Amica jest wiecej w Polsce,chociażby Odra Opole notabene sa klubem ,ktory ma dopiero 3 lata,czy Odra ale ta z Wodzisławia.Mozna by wymieniac wiecej,ale po co? i tak to nic nie da,w Polsce byly,sa i beda przekrety,wiec malolaci zza klawiatury dajcie sobie na luz...

ddd - 21 sierpnia 2013, 17:20:09 - 87-205-147-99.adsl.inetia.pl
Lechici są już w drodze na mecz 4 rundy kwalifikacji do LE
A nie,zapomniałem.

kokos - 21 sierpnia 2013, 17:24:01 - 89-79-29-184.dynamic.chello.pl
no wygląda na co najmniej 30 lat :D
zobaczymy czy umie biegać

asd - 21 sierpnia 2013, 17:24:34 - 078088013028.bialystok.vectranet.pl
Google i anglojęzyczna wikipedia pokazuje młodo wyglądającego czarnoskórego, a nie białego emeryta, więc nie wiem skąd na 90 minut taka fotka ;)

maxi - 21 sierpnia 2013, 17:44:06 - 89-73-14-115.dynamic.chello.pl
Lepiej sprawdzcie papiery!jak on ma 23 lata to ja jestem krolowa Anglii!!!:-)

Rany - 21 sierpnia 2013, 18:16:27 - wfbr1.elk.pol-net.pl
On ma 23 lata ????????????????????????????? Oni chyba ogłupieli.

sds - 21 sierpnia 2013, 18:44:52 - 178.180.41.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwszy raz widze przypadek białego piłkarza który fałszuje datę urodzenia- gościo ma 32 lata a fałszuje bo wstydzi się że dopiero w wieku 26 lat lub pózniej zdecydował się dostać do klubu wcześniej nigdy nie grał w piłkę chyba że z kolegami na podwórku

BartKKS - 21 sierpnia 2013, 18:59:10 - 77-254-166-217.adsl.inetia.pl
jeżeli ktoś oglądał MŚ U-20 w Egipcie w 2009 to wie o co chodzi, ale pełno tu dzieci, które w 2009 miały zapewne po 8 lat i w piłce znają tylko Ronaldo i Messiego...
a transfer wobec kontuzji Linettego i formy Drewniaka uważam za pozytywny, kontrakt na rok, jak się nie sprawdzi to aut

DENIS - 21 sierpnia 2013, 19:29:07 - aix220.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że tak późno ale i tak się przyda Witamy I Powodzenia

szyderca - 21 sierpnia 2013, 20:21:48 - bdf206.neoplus.adsl.tpnet.pl
Roczny z możliwością przedłużenia o dwa....taki sam podpisał Marcin Kowalczyk ze Śląskiem :P

barbarian - 21 sierpnia 2013, 22:48:37 - afoa159.neoplus.adsl.tpnet.pl
pozdro @lukas!
No ale wiadomo, Steaua to nie ta półka co Żalgiris... :D

A - 23 sierpnia 2013, 0:14:32 - 91-233-113-105.dg-net.pl
Rumak zrobi z niego gwiazde ,szkoda mi cie Panie Classen . Ktos nie przekazal informacji kto jest trenerem.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas