21 sierpnia 2013, 18:55:38 - MichalMKS
II liga, gr. wschodnia: mecze zaległe

Dzisiaj rozegrano dwa zaległe mecze 4. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej. Siarka Tarnobrzeg pokonała na własnym boisku Limanovię Limanowa 3-0, a Stal Stalowa Wola wygrała ze Stalą Mielec 2-1.

Luk - 21 sierpnia 2013, 18:57:33 - *.dynamic.mm.pl
Ale fuks Stalowa Wola !!! Mielec powinien ten mecz wygrac gdyby wykorzystal to co mial ! W 2 polowie Stalowa Wola nie istniala Mielec nie schodzil z polowy Stalowki ... szkoda Mielec w sobote pojechac Garbarnie !!!

tyt - 21 sierpnia 2013, 19:01:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Livesports ma błąd. Trójka dla gospodarzy.

tymon - 21 sierpnia 2013, 19:01:39 - *.165.enf.pl
Brawo Stalówka !! Tak trzymać dobry mecz, znów praca sędziów pozostawia wiele do życzenia ważne że 3 pkt w Stalowej i Derby są nasze !!!

mach - 21 sierpnia 2013, 19:03:25 - *.dynamic.chello.pl
Limanovia formalnie była gospodarzem tego meczu a w livesports zmieniono miejscami zespoły ale wyniku już nie

daw - 21 sierpnia 2013, 19:03:40 - *.ip.telfort.nl
Gospodarzem była Limanovia ale mecz był w Tbg i dlatego!

zlob - 21 sierpnia 2013, 19:05:16 - *.smsiarkowiec.pl
ale z was barany , jesli by Limanovia wygrala 3-0 to skad by wpisali zawodnikow Siarki jako strzelcow bramek ? , pomyslcie troche.

niemampyta - 21 sierpnia 2013, 19:07:04 - *.privacyfoundation.dk
Ludzie ja was podziwiam, ile wy macie lat albo jak bardzo jesteście naiwni, żw bardziej wiarygodnym źródłem jest dla was livesport od 90minut?^^

xx - 21 sierpnia 2013, 19:08:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ej to kto an 100% wie siarka wygrala czy przegrala?
mam kupon i na sairke postawilem dzieki za sprawdzone info

do xx - 21 sierpnia 2013, 19:12:54 - *.adsl.inetia.pl
Na 100% Siarka wygrała 3:0(1:0)

9 - 21 sierpnia 2013, 19:16:17 - *.noisetor.net
Po dotychczasowych wynikach, szczególnie w Radomiu i Suwałkach spodziewałem sie czegoś więcej po Limanovii, a już gdy zaczęli grać z przewagą zawodnika to już całkiem-a tu kompletnie nic. Siarka mogła wygrać i 5-0 ale po dwóch bramkach nastąpiło już totalne rozluźnienie. Teraz czs na Lublin.

maro - 21 sierpnia 2013, 19:17:47 - *.suwalki.vectranet.pl
Wkońcu Limanovia się doigrała... 2 czerwone kartki.. w Suwałkach też grali ostro, ale sędzia przymykał oko na ich grę zwłaszcza na Lifa Sadio.. teraz się doigrał... Brawo sędzia!!

gmgmgm - 21 sierpnia 2013, 19:31:02 - *.opera-mini.net (*.217.66.96, 212.2.96.15)
od 60 min kabaret na boisku :D. A raczej na trybunach, taka polewa prawie z kazdego zagrania pilkarzy oraz sedziego :D. Pogorzelec sie zbyt podpalil stad kartka.. Ani przez moment siarka nie oddawala inicjatywy. 2 wyborne interwencje melona. Mecz z wysokosci trybun mily dla oka ;)

artur - 21 sierpnia 2013, 19:41:56 - *.tvkdiana.pl
Jak Stalowa taka słaba to Mielec to już totalne dno ! Sędziowie bardzo słabi wręcz tragiczni ! Czerwona kartka dla Stalówki zasłużona, I połowa wyrównana ale więcej okazji Stalówki i jedna bramka po błędzie bramkarza. II połowa przewaga Mielca ale nic z tego nie wynikało grali chaotycznie a mieli przewagę jednego zawodnika. Druga bramka ładnie wyprowadzona kontra Stalówki ! Końcówka to już obrona "częstochowy" i bramka dla Mielca z niczego ! Wielki plus dla Wietechy bardzo dobry bramkarz !

Stalowiec - 21 sierpnia 2013, 19:42:08 - *.bb.sky.com
To pewnie Tomek Tułacz sporo postawił na wygraną gospodarzy .

SyroB - 21 sierpnia 2013, 19:53:45 - *.zone13.bethere.co.uk
Pozdrowienia dla Cimka

Polak - 21 sierpnia 2013, 20:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo SIARKA :D dobry mecz

Z(S)wSercu - 21 sierpnia 2013, 20:06:12 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
BRAWO SIARKA , widać że się dopiero rozgrywamy ;)

aa - 21 sierpnia 2013, 20:07:19 - *.opera-mini.net (*.217.76.108, 212.2.96.15)
w sobote przekonamy sie czy Siarka sprosta wyzwaniu jakim bedzie Lubelska Motorynka.. Mam nadzieje ze ten mecz pokaze faktyczny cel na jaki stac tarnobrzeżan

do Luk - 21 sierpnia 2013, 20:11:09 - *.interblock.pl
Byłeś na meczu w ogóle? Mielec grał bardzo ofensywnie, ale mimo to nie stworzył sobie nie wiadomo jak klarownych sytuacji. Poza tym sędziowanie w tym meczu pozostawiało wiele do życzenia. Gdzieś w 75 może w 80 minucie meczu był niemalże identyczny faul, za który zawodnik Stalówki wyleciał z czerwoną kartką z boiska. Z tym, że faul w przeciwną stronę. Jaka decyzja arbitra? Tylko żółta kartka. Ogólnie przez większość meczu niemalże każda sporna sytuacja była przez arbitra rozpatrywana na korzyść gości. Jedynie raz pomylił się na korzyść Stalówki, nie dyktując dla Mielca rzutu rożnego. Zwycięstwo Stalówki w pełni zasłużone.

fc - 21 sierpnia 2013, 20:16:45 - *.centertel.pl
Władcy Podkarpacia Stal Rzeszów & Karpaty Krosno

(S) - 21 sierpnia 2013, 20:29:32 - *.si.res.rr.com
do fc: Hahahahahahahaha, wyjdz.

Stal FKS 1 - 21 sierpnia 2013, 21:23:40 - *.hewitt.com
Niestety Chociaz Stal Mielec w II Polowie Prezentowala sie Lepiej i Nacierala na Bramke Stalowki, to swietnie Bronil ich bramkarz, na dodatek Liczy sie Skutecznosc, a nasi Grajkowie za bardzo sie nie popisali jesli o to chodzi, pozatym ataki przypominaly bicie glowa w mur, dopiero pozniej byly jakies klarowne sytuacje. Wedlug mnie sprawiedliwy bylby remis, a tak to nie ma punktow. Trzeba Walczyc w Sobote w Krakowie i wygrac pewnie z Garbarnia, chociaz Grabarze Tanio Skory nie sprzedadza
Hej Stal!

dabrovia - 21 sierpnia 2013, 22:56:33 - *.ilabs.pl
brawo dla trenera instruktora sieklinskiego

bolan - 22 sierpnia 2013, 0:44:31 - *.suwalki.vectranet.pl
do 9: czasem właśnie patrzenie na suchy rezultat, daje złudne widzenie. Limanovia w Suwałkach nic nie grała, a Wigry dostosowały sie wtedy do tego poziomu.

Bolo - 22 sierpnia 2013, 8:04:28 - *.tvkdiana.pl
Oceniając mecz Stal SW - Stal M, trzeba mieć na względzie, że Stal SW od 42min. grała w dziesięciu. A to ma cholerne znaczenie na przebieg meczu!

bazyli - 22 sierpnia 2013, 11:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do aa! motorynka was rozjedzie jak zechce. Wygraliście jeden mecz i już się napinacie. Liga was jeszcze zweryfikuje. Ja stawiam na Motor w tym meczu!

ot_co - 22 sierpnia 2013, 12:00:34 - *.shulgin.dc1.nl.tor.exit.node.qwertyoruiop.com
Liga już Siarkę zweryfikowała, teraz sympatyczny tarnobrzeski klub zaczyna weryfikować :-) Sprawiedliwości stanie się zadość w sobotę i Siarka rozjedzie sztuczny twór Spartakus vel Motorynka ze 4-0.

Abdul - 22 sierpnia 2013, 12:04:30 - *.adsl.inetia.pl
Garbarnia gra coraz lepiej i wcale Mielczanom nie będzie łatwo wygrać z nami. Nie zdobyliśmy punktu jako jedyni i każdy myśli, że jesteśmy dostarczycielami punktów. Jednak z meczu na mecz gramy lepiej i w końcu się przełamiemy. Ja tak samo jak większość sympatyków Garbarni cenie Stal Mielec, ale nie lubie jak ktoś lekceważy nas i jest za bardzo pewny siebie.

remek - 22 sierpnia 2013, 17:09:58 - *.adsl.inetia.pl
każda drużyna przed meczem musi zakładać że walczy o 3 punkty , Stal Mielec jest młodą drużyną i co się bardzo chwali złożoną w większości z wychowanków ,wokół drużyny jest fajna atmosfera ,ostatecznie swoją wartość trzeba pokazać na boisku,większość kibiców lubi stare zasłużone kluby,które coś osiągnęły,