19 września 2013, 12:36:04 - prof
Lechia Gdańsk zagra z Metalistem Charków

Lechia Gdańsk 13 października o godzinie 17:00 na PGE Arenie Gdańsk zagra mecz towarzyski z ukraińskim Metalistem Charków.

- To dobra informacja dla naszych kibiców i w ogóle fanów piłki w naszym regionie. Nasz zespół będzie miał okazję skonfrontować swoje umiejętności na tle mocnego przeciwnika, a fani będą mogli obejrzeć ukraiński zespół, który od kilku sezonów jest w ścisłej czołówce tamtejszej ligi - przyznaje trener Lechii Michał Probierz.

Po dziewięciu kolejkach Metalist jest liderem rodzimej ekstraklasy z dorobkiem 23 punktów.

źródło: Lechia Gdańsk

art - 19 września 2013, 12:38:06 - *.218.238.69
Mocny przeciwnik w przerwie na reprezentacje ? Tutaj chyba kogoś poniosło i to solidnie....

ŁKS-IAK - 19 września 2013, 13:44:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nieźle Skoro Ukraina To Będą Wyniki 10:0 Skoro Zremisowali Z Barceloną 2:2 I To My Pierwsi Strzelaliśmy Gole.

TUCUDEAN - 19 września 2013, 13:49:54 - *.kalisz.mm.pl
Ile bramek strzeli Metalist 4-5 napewno bedzie to sromotna porażka Lechii Metalist to na 90% mistrz Ukrainy w tym sezonie gdyby nie wykluczenie z pucharów Schalke mogłoby sobie pomazyc o grze w LM

Tak - 19 września 2013, 14:06:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
Mocny i ciekawy przeciwnik, tylko czy tez ciekawy pod wzgledem marketingowym? Raczej nie.

hajkus - 19 września 2013, 14:28:16 - *.pruszcz.mm.pl
mam nadzieje ze bilety beda w takiej cenie jak na normalny mecz bo z Barcelona to byla lekka przesada

grisza - 19 września 2013, 14:45:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pogrom lechii

zyga - 19 września 2013, 15:36:41 - *.gdansk.vectranet.pl
5 zł za bilet dam..

R80 - 19 września 2013, 16:04:20 - *.jmdi.pl
Wiedza co niektórych na tematy lig są na mega zerowym poziomie.

lesia - 19 września 2013, 16:08:58 - *.haye.cable.virginmedia.com
do art-ponioslo to niestety twojego ojca jak na swej drodze matke spotkal-no i tego mizerny efekt mamy nieprzyjemnosc czytac

art - 19 września 2013, 17:29:50 - *.218.238.69
Do lesia
Przepraszam bardzo ale nie zniżę się do twojego poziomu inteligencji. Sorry no może niektórych podniecają mecze Metalist Charków rezerwy z Lechią Gdańsk. Przerwa na reprezentacji, czyli większość tych zawodników rozjedzie się na najważniejsze meczy eliminacji, i to w każdej grupie wiekowej.No nic lesia idź się podniecać meczem rezerw z Lechią!!!

Arti - 19 września 2013, 17:52:22 - *.net.stream.pl
Do Art.Metalist ma bardzo szeroką kadre tak jak Legia.Więc nie ma znaczenia czy to rezerwy czy nie.I tak czeka trudny sprawdzian Lechii na zagranicznym poziomie.Szykuje sie naprawde ciekawe spotkanie bo Metalist nie przegrał w tym sezonie tak samo I Lechia.A według mnie ceny nie powinny byc drogie.

do Tucudea - 19 września 2013, 18:10:53 - *.dynamic.chello.pl
taaa, przed meczem z Barceloną też wszyscy pisali, że Lechia przegra 10-0 i mam Ci przypomnieć jakim wynikiem się skończyło? Logika nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością. To jest piłka nożna, a nie jakiś śmieszny żużel czy hokej

do art - 19 września 2013, 18:12:41 - *.dynamic.chello.pl
Do twojego wpisu nadaje się tylko powiedzenie: "psy szczekają, a karawana jedzie dalej" skoro twierdzisz, że przyjadą rezerwy to pewnie już znasz te rezerwowe składy, to je może nam podaj, będzie milo

Morski - 19 września 2013, 18:19:31 - *.haye.cable.virginmedia.com
@ do Tucudea: z tekstami na temat śmieszności hokeja albo żużlu to bym się jednak powstrzymał.

do art - 19 września 2013, 19:56:00 - *.178.broadband2.iol.cz
twoja druzyna w tym czasie rozegra arcywazny mecz na otwartym polu z KS Łąka albo innym podobnym klubem, boli ma bolec.

DENIS - 19 września 2013, 21:21:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl