16 listopada 2013, 20:53:25 - euzi
Kasper Hämäläinen zagrał przeciwko Walii

Kasper Hämäläinen zaliczył kolejny występ w reprezentacji Finlandii - tym razem w meczu towarzyskim przeciwko Walii. Jego drużyna zremisowała w Cardiff 1-1 (0-0) po bramce zdobytej w doliczonym czasie gry. Pomocnik Lecha Poznań wszedł na boisko w 63. minucie za Teemu Pukkiego.

16 listopada 2013, 19:00 - Cardiff (Cardiff City Stadium)
Walia 1-1 Finlandia
Andy King 58 - Riku Riski 90

żółte kartki: Andy King - Tim Sparv.

sędziował: Sébastien Delférière (Belgia).

Były pomocnik Widzewa Łódź Riku Riski rozegrał całe spotkanie i strzelił bramkę dającą remis.

z - 16 listopada 2013, 20:55:03 - *.adsl.szeptel.net.pl
brawo gratulacje

gezmort - 16 listopada 2013, 21:00:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Walia podobnie jak Polska,ma dobrych piłkarzy,a nie ma drużyny.

DENIS - 16 listopada 2013, 21:21:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kasper

Steffen - 16 listopada 2013, 21:42:22 - *.adsl.inetia.pl
Co tam Kasper...
Brawo Riku, RTS pamięta! :-)

daft - 17 listopada 2013, 11:06:04 - *.113.41.255
boniek załatwiaj mecz z finlandia, moze polaczki zremisują to podbuduje morale. pozdrowienia do polskich patriotów

olo - 17 listopada 2013, 12:59:35 - *.dynamic.chello.pl