23 lutego 2014, 14:56:15 - nn17
Debiut Kamila Bilińskiego w Dinamie Bukareszt

Polski napastnik Kamil Biliński zadebiutował w Dinamie Bukareszt w przegranym 1-2 (1-0) meczu 20. kolejki rumuńskiej ekstraklasy przeciwko Viitorulowi Constanța. 26-letni zawodnik wyszedł w podstawowym składzie gospodarzy i przebywał na boisku do 53. minuty, kiedy zmienił go Ionuț Cioinac. Został ukarany żółtą kartką.

23 lutego 2014, 13:00 - Bukareszt (Stadionul Dinamo)
Dinamo Bukareszt 1-2 Viitorul Constanța
George Țucudean 6 - Ionuț Cioinac 80 (s), Ionuț Larie 89 (k)

żółte kartki: Kamil Biliński, Boubacar Mansaly, Ionuț Cioinac - Alin Toșca.

sędziował: István Kovács (Carei).

Dinamo zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów.

zks - 23 lutego 2014, 14:58:43 - *.217.c72.petrotel.pl
Brawo Bilu. Szkoda ze wg Libora Pali byl slabszy od brazylijskiego anonima.

aris - 23 lutego 2014, 15:23:13 - *.retsat1.com.pl
Zszedł, jego zmiennik Ionuț Cioinac strzelił samobója i przegrali...

Milord - 23 lutego 2014, 16:45:26 - *.pl35.fiberway.pl
Wydrukowany mecz... Wchodzi rezerwowy napastnik i strzela samobója?! A minutę przed końcem karny...

Kaktus - 23 lutego 2014, 17:46:26 - *.play-internet.pl
Kamila nie pogonił Pala ale Kępiniak.

Lenin - 23 lutego 2014, 22:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kamil w amatorskiej lidze mógł sobie postrzelać - niestety nawet w takiej Rumunii jest o niebo wyższy poziom i choć życzę mu z całego serca jak największych sukcesów to rozsądek mi podpowiada że będzie delikatnie mówiąc bardzo ciężko

Mis - 24 lutego 2014, 7:02:03 - *.opera-mini.net (*.217.67.29, 212.2.96.15)
No i po co wpuszczali tego Ionu Cieniasa...

bifer - 13 stycznia 2020, 0:55:32 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.185.192.187)
Słaby był to debiut naszego grajka ale ten co za naszego gracza wszedł to zagrał wręcz skandalicznie bo strzelił samobója i zrobił karnego,pewnie dobry lincz w szatni dostał od kolegów i trenera.