20 marca 2014, 12:05:15 - koofel
27. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 21-24 marca.

21 marca (piątek):

Widzew Łódź - Zagłębie Lubin, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz, godz. 20:30, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

22 marca (sobota):

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, godz. 15:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 18:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

23 marca (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów, godz. 15:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

24 marca (poniedziałek):

Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

bąbel - 20 marca 2014, 12:10:23 - *.10.91.62
A gdzie pan Lyczmański Adam?W zaszłym tygodniu tylko jednorazowy występ?

slawers50 - 20 marca 2014, 12:21:35 - *.239.215.62
gdzie jest pawel gil
wolne ma

Tomek - 20 marca 2014, 12:22:42 - *.ip.netia.com.pl
Adam Lyczmański to człowiek od specjalnych zadańi pomyśle,że Hubert w STSie nie mógł kuponu puścić a tu takie układy rządza piłką:P

mati21 - 20 marca 2014, 12:55:40 - *.133.191.205
Wisła-Zawisza 1:2

judasz - 20 marca 2014, 13:58:12 - *.ihelse.net
Pskit to ma niezle uklady. Przeciez o sedziowaniu to on pojecia nie ma. Raczkowski, ciekawe jak on posedziuje, w meczu Wisla-Ruch Wislacy mogli robic co chcieli, przerywac kontry wjazdem w nogi i spoko, wytyczne byly zeby nie dawac Wisle kartek przed Legia, bo gosc z Wa-wy i zeby nie bylo domyslow. Tylko czemu nikt nie pomysli ze moze wyznaczyc sedziego takiego, zeby podtekstow nie bylo. Lech- Lechia, Musial, akurat chyba dobry wybor. Widzew -Zaglebie, tez dobry sedzia, pamietam ta bramke wypatrzona przez sedziow w meczu Piast-Cracovia, a latwo nie bylo, ale swietna decyzja. Borski, z tych meczow co go widzialem tez dobry, no i gratulacje za odwage i pokazanie ewidentnej czerwieni Kaminskiemu (Korona-Lech), bo nie tak czesto sedziowie maja odwage pokazac cos przeciw Lechowi. Ogolnie sedziowanie poprawia sie, byle jeszcze tylko odsunac paru co pojecia o gwizdaniu nie ma i nie rokuja na poprawe.

fg - 20 marca 2014, 14:27:32 - *.173.15.181.tesatnet.pl
judasz "nie tak czesto sedziowie maja odwage pokazac cos przeciw Lechowi" oczywiście tym bardziej ze zawodnikom Lecha pokazali już w tym sezonie piec czerwonych kartek a ciekawe jest tez to ze niechętnie przyznają Lechowi np. karne od ostatniego z Bielskiem do poprzedniego (z Lechia) minął prawie rok.

mmm - 20 marca 2014, 14:41:58 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl (*.5.55.110)

Piast Gliwice 1-1 Legia Warszawa

Antytusk - 20 marca 2014, 15:05:07 - *.opera-mini.net (*.30.120.43)
Wisła 3:0 zawisza
Gargula,Stilic,Guerrier

judasz - 20 marca 2014, 15:24:23 - *.ihelse.net
@fg - trzeba wyliczac co sedziowie dali Lechowi w tym sezonie. Ostatni mecz z Podbeskidziem, sedzia zlamal przepisy nie konczac meczu wtedy gdy powinien to zrobic. Nie powinien pozwolic na wykonanie rzutu wolnego bo bylo to po czasie. Dopiero co kilka dni wczesniej byly tlumaczenia jak to sedziowie maja konczyc mecz chyba ze jest to karny, ale rzut wolny nie jest powodem dla ktorego sedzia moze wydluzyc mecz.
Mezc Zawisza_Lech. Bramki ze saplonego, plus niepodyktowany karny, mecz jesienny Lech-Zawisza brak karnego dla Zawiszy, sytuacja identyczna jak z ewidentnym karnym dla Slaska w meczu z Legia. Mecz Lech-Gornik 1. bramka dla Lecha ze spalonego. Lech-Zaglebie brak karnego dla Zaglebia i czerwonej dla Arboledy. To sa te mecze ktore widzialem, inni moze dopisza wiecej. A ktora to czerwona kartka byla niby niesprawiedliwa? lech w tym sezonie dostal najwiecej od sedziow, gdyby nie to to by bil sie o 8, a nie myslal o mistrzu.

wielki szu - 20 marca 2014, 15:40:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin(2)
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz(1X)
Jagiellonia Białystok - Korona (X)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk (1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia (2)
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów (1)
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (1)
Piast Gliwice - Legia Warszawa(1X)

fg - 20 marca 2014, 15:59:53 - *.173.15.181.tesatnet.pl
judasz ty tak serio z tym doliczonym czasem czy żartujesz? Jaka jest różnica w graniu na czas czy w przerwach spowodowanych kontuzjami w meczu a tym samym w doliczonym czasie gry jeśli nie ma to po co w ogóle cokolwiek doliczać? "Dopiero co kilka dni wczesniej byly tlumaczenia..." można wiedzieć kogo to były to tłumaczenia? Generalnie albo jesteś przewrażliwiony albo mocno Lecha nie lubisz bo dalej widać ze skrupulatnie notujesz błędy sędziów ale tylko na korzyść Lecha (mecz z Zagłębiem) albo dziwnym trafem nie oglądasz niektorych meczy (z Korona).

judasz - 20 marca 2014, 16:11:39 - *.ihelse.net
@fg - ogladalem z korona i dla tego napisalem ze sedzia sprawiedliwie sedziowal, bo czerwien jak ta lala, klasyka. A tlumaczenie co do przedluzania czasu gry bylo bo sedzia zakonczyl zawody Pogon -Cracovia dajac kartke, a rzutu wolnego nie dal wykonac. I byla to sytuacja identyczna jak ta Lecha. Ciekawe jedne druzyny moga wykonac rzut wolny inne juz nie. Wiec moze bys sie zorientowal odrobine w temacie jak juz chcesz dyskutowac.

mad - 20 marca 2014, 16:21:14 - *.dynamic.chello.pl
Jedno jest pewne w przedostatniej kolejce Cracovia grała z Pogonią w Szczecinie. Wynik 0-0. 3 minuty doliczone. w 92minucie i 30 sekundzie zawodnik Pogoni bodajże Frączczak fauluje zawodnika Cracovii i dostaje czerwoną kartkę. Cracovia ma niezłą okazję na gola (podobna sytuacja jak w meczu Lech-Podbeskidzie) Frączczak protestuje i tak mija 30 sekund a sędzia ku zdziwieniu kończy mecz nie pozwalając na rzut wolny. Zawodnicy Cracovii protestują i dostają po żółtej kartce. Chore!

fg - 20 marca 2014, 16:31:25 - *.173.15.181.tesatnet.pl
Judasz jeśli ty nie widzisz różnicy miedzy sytuacja z meczu Lech- PBB a Pogon- Cracovia to już nic nie poradzę
"Zakończenie części meczu nastąpi dokładnie z upływem doliczonego czasu gry pod warunkiem, że w tym czasie nie nastąpiły dodatkowe przerwy w grze wymagające kolejnego doliczenia. "
"Jeżeli sędzia przerwie grę krótko przed upływem doliczonego czasu gry z powodu naruszenia Przepisów Gry to może on zezwolić na kontynuowanie gry jedynie gdy wykonywany ma być rzut rożny lub rzut wolny z możliwością bezpośredniego strzału na bramkę"
z mojej strony koniec w tym temacie. Pozdrawiam

Krasnale - 20 marca 2014, 17:54:44 - *.3-1.cable.virginm.net
I znowu walkower dla krasnali!

mateusz - 20 marca 2014, 18:12:07 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
dlaczego kibice Podbeskidzia z tzw mlyna juz nie beda dopingowac swojej druzyny ?

LL - 20 marca 2014, 18:29:30 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia z Warszawy w meczu Wisły, zaskoczeni ?

stary - 20 marca 2014, 18:52:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
życze Podbeskidziu wygranej ,oraz utrzymania na przekór temu buractwu bez zasad ,które mają za miedzą .

LOL - 20 marca 2014, 20:13:29 - *.31.252.76.static.vps.net
@judasz: "pamietam ta bramke wypatrzona przez sedziow w meczu Piast-Cracovia" LOL!!!! Oni ją "wypatrzyli" przez lornetkę? czy może używali innego sprzętu? Niektórzy powinni mieć zakazany dostęp do klawiatury komputera...

jorg - 20 marca 2014, 20:29:48 - *.rudaslaska.vectranet.pl
za tydzien ruch gra z podbeskidziem jestem ciekawy czy znowu bedą mieli tak słaby jak z piastem!!!

powlos - 20 marca 2014, 21:17:48 - *.static.chello.pl
Czy nikt nie moze zrozumiec ze piast po prostu tak przyblokował ofensywe ruchu że nic nie potrafili zrobić

znawca - 21 marca 2014, 1:41:31 - *.opera-mini.net (*.158.217.149)
24 marca(poniedziałek):

Spodzieja - 21 marca 2014, 3:03:33 - *.hsd1.il.comcast.net (*.116.36.79)
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 0:2

leon - 21 marca 2014, 6:33:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin 0-2
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce walkower na allegro masowo wykupowane są koszulki Korony ,bedzie kolejna prowokacja krasnali
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-0
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-3

zed - 21 marca 2014, 8:23:54 - *.236.7.126
Wytłumaczcie jak będą dzielone punkty nieparzyste na koniec rundy zasadniczej.

zed - 21 marca 2014, 10:17:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dzięki BI. A już myślałem, że to zakładka tylko dla jasnowidzów.

judasz - 21 marca 2014, 11:54:54 - *.ihelse.net
@LOL - hahhaha to sie z ciebie teraz usmialem. Tak to jest jak ktos jest przemadrzaly, a rozumu nie ma. Sedziowie wyparzyli bramke w meczu Piast-Cracovia bo pilka po strzale przekroczyla linie bramkowa o kilka centymetrow, a sedziowie to wypatrzyli i uznali prawidlowo zdobyta bramke. Napisalem to specjalnie zeby wyrosniete gimbusy daly sie na to zlapac.

LOL - 21 marca 2014, 14:08:17 - *.31.252.76.static.vps.net
@judasz: "wyparzyli". Ty nie piszesz tego specjalnie, tylko z językiem polskim jest ci zdecydowanie nie po drodze. Niczego innego się nie spodziewałem po małolacie.

judasz - 21 marca 2014, 14:18:53 - *.ihelse.net
@LOL - jak zrobiles z siebie blazna, to teraz zostaly ci literowki, tak jak napisalem wyrosniety gimbus dal sie zlapac na stary tekst o wypatrzeniu bramki, akurat do tej sytuacji co opisalem pasuje, haha

leon - 21 marca 2014, 16:51:53 - *.231.22.176.koba.pl
"Sędzia" z Wawy? Błekitni Kielce mają spore zatem szanse z Jagiellonia.

lol - 21 marca 2014, 19:02:33 - *.31.252.76.static.vps.net
Do ciebie judasz trzeba łopatologicznie, bo inaczej nie zrozumiesz.
Sędzia WYPACZYŁ wynik, a nie "wypatrzył", "wyparzył", czy jak to sobie w tej swojej pustej głowie wmyślisz. Sięgnij po słownik i zapisz się na korepetycje, bo szkoły nie ukończysz z takim analfabetyzmem i brakiem znajomości własnego języka.

leon - 22 marca 2014, 9:34:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
krasnale z Białego bedą robić prowokacje?

maxiking - 22 marca 2014, 17:37:28 - *.netpoint.pl
Lyczmański prowadził dziś mecz 5 ligi kujawsko pomorskiej LTP Lubanie - Start Radziejów