3 kwietnia 2014, 19:49:14 - elenril
U-18: Polska 2-0 Finlandia

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 2-0 (1-0) w swoim drugim meczu towarzyskim z rówieśnikami z Finlandii. W pierwszym spotkaniu rozegranym 1 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim padł remis 3-3.

3 kwietnia 2014, 18:00 - Bełchatów (stadion GKS-u)
Polska 2-0 Finlandia
Przemysław Kamiński 28, Adam Buksa 90

Polska: 1. Maksymilian Stryjek - 4. Damian Ciechanowski, 20. Przemysław Kamiński, 3. Jan Bednarek (46, 8. Wojciech Kochański), 2. Kamil Dankowski (76, 7. Damian Garbacik) - 15. Mateusz Grzybek (62, 19. Paweł Stolarski), 16. Chris Jastrzembski (62, 5. Damian Rasak), 18. Korneliusz Sochań (63, 14. Grzegorz Tomasiewicz), 10. Michał Gałecki, 17. Jakub Łukowski (62, 6. Robert Bartczak) - 9. Adam Buksa.

Finlandia: 1. Matias Sauramaa - 6. Topi Pasi, 2. Sebastian Dolivo, 4. Alex Lehtinen, 14. Roni Peiponen - 7. Topias Tiainen (78, 16. Tuomas Lähdesmäki), 18. Iiro Järvinen, 8. Richard Jensen (46, 11. Anselmi Nurmela), 13. Ilmari Ylönen, 15. Santeri Kumpula (18, 3. Akseli Kalermo) - 9. Karim Jouini (70, 17. Elias Ahde).

czerwona kartka: Sebastian Dolivo (16. minuta, Finlandia, za faul).

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 2500.

W 17. minucie Adam Buksa (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Matias Sauramaa obronił).

Mądry - 3 kwietnia 2014, 19:53:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Polacy !!!
Kolejna wygrana młodych...

Rafał - 3 kwietnia 2014, 19:55:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Finlandii żałoba przegrać z drwalami ale wstyd.

fun fun tu - 3 kwietnia 2014, 19:56:01 - *.dynamic.vectranet.pl
wygrana ale co drugi ma skurcze fizjoterapeuci do wymiany za to biorą ciężkie pieniądze masakra, to wina Bońka tu należy upatrywać braków u młodzieży przestój jaki był taki jest PZPN do wywalenia bo wygrana wygraną ale sorry....

Rafał - 3 kwietnia 2014, 20:00:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fun: Takie mamy cherlawe młode pokolenie że pare razy jeden z drugim się przebiegnie i już skurcze. To nie wina fizjoterapeuty tylko słabych organizmów.

fan - 3 kwietnia 2014, 20:17:09 - *.dynamic.chello.pl
wygrana cieszy, martwi trochę słaba skuteczność, dość dobra obrona ,dobry bramkarz ale wiadomo Anglia i ten poukładany chłopak na środku pomocy z Niemiec fajnie się pokazał ,to że łapią ich skurcze w końcówce to chyba dobrze świadczy o tym ze im zależy a to jest najważniejsze przynajmniej dl mnie na tle gry reprezentacji seniorów

tikitak - 3 kwietnia 2014, 20:20:02 - *.static.espol.com.pl
@fun fu tu skurcze u 18-latków, którzy nie są wytrenowani jak seniorzy to normalna sprawa, poza tym co ma do tego Boniek? Np. Buksa, ktorego zlapaly skurcze gra we Włoszech, wiec do kogo ty masz pretensje???

finka - 3 kwietnia 2014, 20:41:07 - *.dynamic.chello.pl
to teraz po meczu finlandia

Piciu - 3 kwietnia 2014, 21:04:23 - *.icpnet.pl
starsi niech się UCZĄ !!! - WYGRYWAĆ !!!

WKS - 3 kwietnia 2014, 22:14:00 - *.dynamic.chello.pl
Damian 100 lat!

germin - 3 kwietnia 2014, 22:20:35 - *.adsl.inetia.pl
Wszystkiego najlepszego dla
Damiana Ciechanowskiego z okazji 18-ur!!!!!!

K - 4 kwietnia 2014, 5:26:44 - *.opera-mini.net (*.220.97.3)
Wszystko pięknie ale nie widzicie że finowie od 16 min grali w 10 więc nie ma się czym podniecać wręcz przeciwnie trzeba się martwić o ofensywę że przez 75 min grając w przewadze strzela 2 gole z czego jeden w doliczonym czasie

Pol - 4 kwietnia 2014, 7:51:50 - *.95.26.154
O czym tu się rozwodzić. Karny strzelający jak podchodził do piłki to wyglądał na tak przestraszonego, ze skoda słów. Większość wrzutek na wysokość kolan. Nr 9 prawie same straty, żadnego przyjęcia ani wbiegnięcia na pierwszy słupek. JEDNYM SŁOWEM SZAŁU NIE MA. Przy tak słabym przeciwniku i grając 75 minut z przewagą, powinno być 4, 5 do zera.

władcy Spa - 4 kwietnia 2014, 9:38:53 - *.77.124.146