9 maja 2014, 22:50:42 - euzi
Gol Radosława Wiśniewskiego w debiucie w La Hoya Lorca CF

Radosław Wiśniewski zadebiutował w barwach La Hoya Lorca CF w wyjazdowym meczu ostatniej kolejki czwartej grupy hiszpańskiej Segunda División B (trzeci poziom rozgrywkowy) z Atlético Sanluqueño. Jego drużyna wygrała 4-2 (0-0), a Polak w doliczonym czasie gry ustalił wynik meczu.

9 maja 2014, 21:00 - Sanlúcar de Barrameda (Estadio El Palmar)
Atlético Sanluqueño CF 2-4 La Hoya Lorca CF
Antonio Moreno 74, José Romero 86 - Pablo Pallarés 63, Francis Ferrón 65, 83, Radosław Wiśniewski 90

żółte kartki: Dani, Gonzalo Poley, Antonio Moreno - Dani Peralta, Radosław Wiśniewski.

sędziował: Alfonso Vicente Moral (Kastylia-León).

Wiśniewski na boisku pojawił się w 76. minucie, kiedy zmienił Carlosa Rodrígueza. Drużyna Polaka, która jest obecnie druga w tabeli i ma tyle samo punktów co prowadzące Albacete, już wcześniej zapewniła sobie udział w barażach o awans do Segunda División. Pozycję lidera La Hoya Lorca przegrywa tylko meczami bezpośrednimi.

asdf - 10 maja 2014, 0:01:46 - *.nitka.net.pl
brawo, oby teraz grał częściej i wykorzystywał każdą szansę, niech się rozwija, może coś z niego będzie

wusa - 10 maja 2014, 0:02:17 - *.154.154.220
zaraz pewnie się polacy podniecą i powiedzą że to wielki talent,i nadziej polskiej piłki,mimo tego że mu jeden mecz wyszedł

wusa - 10 maja 2014, 0:04:12 - *.154.154.220
ale ten polski naród jest dziwny i ciężki do rozgryzienia nawet przez najteższe umysły tego świata

@@@ - 10 maja 2014, 1:40:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiśniewski to wielki talent! Nadzieja polskiej piłki!
Po co RObak czy Teodorczyk, jak można było sprawdzić wlaśnie jego?

Podnieceni - 10 maja 2014, 7:38:53 - *.wagrowiec.vectranet.pl