11 maja 2014, 17:21:11 - nn17
Bramka Grzegorza Wojtkowiaka

Grzegorz Wojtkowiak strzelił bramkę dla TSV München von 1860 w zremisowanym 1-1 (1-0) wyjazdowym meczu ostatniej kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z 1.FC Union Berlin. Jest to drugi gol Polaka w zakończonym sezonie. 30-letni obrońca rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką.

11 maja 2014, 15:30 - Berlin (Stadion An der Alten Försterei)
1.FC Union Berlin 1-1 TSV München von 1860
Patrick Kohlmann 49 - Grzegorz Wojtkowiak 17

żółte kartki: Martin Dausch - Kai Bülow, Yuya Osako, Julian Weigl, Grzegorz Wojtkowiak.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 21 717.

W zakończonym sezonie TSV München von 1860 zajął siódme miejsce z 48 punktami na koncie.

arek - 11 maja 2014, 17:24:37 - *.252.180.137
Rozstrzelali się chłopaki pod koniec ligi. Brawo Grzechu !

Mądry - 11 maja 2014, 18:08:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli Wszołek i Wojtkowiak wysłali sygnał że są gotowi na Niemców.

Mark - 11 maja 2014, 19:36:40 - *.dynamic.chello.pl
W Berlinie liczy się Hertha, a nie Union. Natomiast Monachium to przede wszystkim to Bayern, a nie 1860 München.

Brak2Sensu - 11 maja 2014, 20:42:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl