24 lipca 2014, 10:48:34 - MichalMKS
Runda wstępna Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów rundy wstępnej Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 26-27 lipca.

26 lipca (sobota):

Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Motor Lublin - Chrobry Głogów, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski, godz. 17:00, sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).
Sparta Jazgarzew - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Odra Opole - Znicz Pruszków, godz. 17:30, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Polonia Bytom - Pelikan Łowicz, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom, godz. 18:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).

27 lipca (niedziela):
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych, godz. 17:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).

Dark - 24 lipca 2014, 13:18:41 - *.dynamic.chello.pl
Bo sportowe kanały Polsatu nabyły prawa telewizyjne do Pucharu Polski. Inna sprawa, że prawdopodobnie zaczną transmisję o 1/16 finału PP, chodź mogliby już wcześniej coś pokazać np. Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów bądź Stal Rzeszów - Górnik Łęczna, z uwagi na zespoły występujące w T-Mobile Ekstraklasie.

Lenin - 24 lipca 2014, 13:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borek na urlopie więc pewnie zaczną od 1/32 transmitować - ale cieszę się bo Polsat Sport chyba najbardziej profesjonalnie pokazuje mecze - szkoda że Ekstraklasy już nie mają

lina - 24 lipca 2014, 15:17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no własnie ja z podkarpacia to stalówke by mogli pokazac albo albo drugi moj zaprzyjażniony klub sandecje nowy sącz

z bieguna - 24 lipca 2014, 15:33:31 - *.suwalki.vectranet.pl
koledzy z Częstochowy
znam wynik:
Raków-Wigry 0:2

marco - 24 lipca 2014, 16:14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry & Motor - szykuje się nowa zgoda?

@marco - 24 lipca 2014, 17:35:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a jakie byly kryteria przy ustalaniu tej nowej zgody? kibole obu druzyn stwierdzili ze fajnie byloby sie napic razem wodki, czy moze poczuli sie samotni?

weteran - 24 lipca 2014, 17:50:13 - *.dynamic.mm.pl
@z bieguna jeśli już znasz dokładny wynik to obstawiaj, zostaniesz milionerem i zawsze możesz mecz obejrzeć na żywo w sektorze gości zapraszamy.

Max - 24 lipca 2014, 20:12:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co do Nowej Zgody Chrobrego Glogow z Motorem,to Kibice ChG Sa Znani w Kraju i Zgrani,na Wyjazdy Swojej Druzyny !

zeRO - 25 lipca 2014, 6:53:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legionovia Legionowo 4:1 Rozwój Katowice
Motor Lublin 0:3 Chrobry Głogów
Gryf Wejherowo 2:3 Kotwica Kołobrzeg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew 2:3 Unia Solec Kujawski
Sparta Jazgarzew 2:4 Stal Stalowa Wola