31 lipca 2014, 10:58:42 - MichalMKS
1. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. kolejki, które zostaną rozegrane w dniach 1-3 sierpnia.

1 sierpnia (piątek):

Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa, godz. 19:00, sędzia: Grzegorz Jabłoński (Kraków).
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec, godz. 19:00, sędzia: Dominik Pasek (Legnica).

2 sierpnia (sobota):

Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo, godz. 17:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko, godz. 18:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Paweł Dreschel (Gdańsk).

3 sierpnia (niedziela):

Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

źródło: własne / PZPN

cyzio - 31 lipca 2014, 11:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nowy sezon uroczyście uznaje za otwarty!

hary - 31 lipca 2014, 11:09:37 - *.icpnet.pl
Jak to rozumieć mecz Wisła Puławy -Okociski Brzesko a sędzia z Żywca -bardzo blisko siebie ,ba być moze ztego samego okręgu ?.Pytam czy w kolegium sędziów sa ludzie Myślacy czy prowokujacy -ba nawet ekonomicznie mniej uzasadniony .

ck18 - 31 lipca 2014, 11:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i jedziemy! STAL !

op - 31 lipca 2014, 12:22:06 - *.centertel.pl
Do Harry: gdzie jest Żywiec, a gdzie Brzesko i Puławy? Gegorafia się kłania....

op - 31 lipca 2014, 12:23:58 - *.centertel.pl
Do hary: zobacz na mapie gdzie jest Żywiec, Puławy i Brzesko... geografia się klana

kibic - 31 lipca 2014, 13:25:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
@ Rafał
Panie "znawco" czy to są wyniki do przerwy czy końcowe ? Najbliższe 48h radziłbym spędzić w klimatyzowanym pomieszczeniu.

KSB - 31 lipca 2014, 13:29:51 - *.stargard.mm.pl
Górnik - Błękitni 1:2 tak na początek :D

Lenin - 31 lipca 2014, 13:38:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl