21 sierpnia 2014, 10:46:37 - MichalMKS
4. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 4. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-23 sierpnia.

22 sierpnia (piątek):

Znicz Pruszków - Stal Mielec, godz. 19:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).

23 sierpnia (sobota):

Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).
Okocimski KS Brzesko - Kotwica Kołobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).
Limanovia Limanowa - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).
Raków Częstochowa - Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Rozwój Katowice - Górnik Wałbrzych, godz. 17:00, sędzia: Dominik Pasek (Legnica).
Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Siarka Tarnobrzeg - Energetyk ROW Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Dawid Pająk (Wadowice).

cyzio - 21 sierpnia 2014, 13:14:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz kolejki chyba w Limanowej, ale ciekawie powinno być też w Legionowie, Tarnobrzegu i St. Szczecińskim. Jedyny pewniak w tej kolejce to Brzesko 1.

Kris - 21 sierpnia 2014, 16:06:22 - *.opole.hypnet.pl
Fenomenalna gra lidera z Kluczborka zrobi swoje,więc wynik może być tylko jeden!

tery - 21 sierpnia 2014, 16:24:50 - *.centertel.pl
W Limanowej zapowiada się arcyciekawy mecz na szczycie tylko żeby sędzia nie popsuł widowiska.

webb - 21 sierpnia 2014, 23:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żebyście się nie przejechali na tym 5-1 lub 3-0 dla mks-u kluczbork. Limanovia gra bardzo dobrze w obrobie jak i w szybkich i skutecznych kontrach. Różnie może być. Jako kibic limanovii będę się cieszyć z remisu

mks<klb - 22 sierpnia 2014, 8:56:54 - *.adsl.inetia.pl
Myślę,że 0-0 to będzie dobry wynik dla mks-u i też będę zadowolony.

buma - 22 sierpnia 2014, 12:18:36 - *.bb.sky.com
Jeśli będzie remis to bramkowy. Burski nie wytrzyma i coś ustrzeli ;)

MKS - 22 sierpnia 2014, 21:13:12 - *.adsl.inetia.pl