28 sierpnia 2014, 11:12:58 - MichalMKS
7. kolejka T-Mobile Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 29-31 sierpnia.

29 sierpnia (piątek):

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz, godz. 18:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Wisła Kraków - GKS Bełchatów, godz. 20:30, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

30 sierpnia (sobota):

Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin, godz. 15:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

31 sierpnia (niedziela):

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa, godz. 15:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Lech Poznań - Cracovia, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

źródło: własne / PZPN

Nostradamu - 28 sierpnia 2014, 11:21:23 - *.219.99.236
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 0-1

wawrzek - 28 sierpnia 2014, 12:09:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawie zapowiada się mecz w Krakowie. Ciekawe czy Wisła podtrzyma dobra passę ? A może Bełchatów przerwie tą dobra passę ?

Witam
Mam pytanie co sie dzieje z Podkarpackimi sedziami ze juz nie sedziuja obserwuje obstawianie lig pd katem sedziów a Ich ani widu ani słychu...Sa tacy słabi czy po prostu Wszyscy siedza juz za kratkami...

Kibic - 28 sierpnia 2014, 13:51:20 - *.play-internet.pl
To jakaś paranoja jest chyba. Sędzia Przybył sędziuje mecze Ekstraklasy co tydzień, a nie jest sędzią zawodowym. Mnie on nie przeszkadza, ale gdzie tu logika. Przecież za to i tak w efekcie płacą wszystkie kluby. Więc po co w Polsce są sędziowie zawodowi??? To widzi misie Pana Przesmyckiego czy faktycznie jest on najlepszy? Po ostatnim karnym nie sądzę

czysty - 28 sierpnia 2014, 14:56:05 - *.252.29.171.internetia.net.pl
Moj boze nieudacznik asystent Myrmus machac bedzie w Kielcach Borskiemu. Panie Przesmycki ile razy jeszcze ten asystent bedzie wypaczac wynik meczu azeby go wypie..... z zawodowego sedziowania.Niech on kaleczy mecze w okregu u siebie a nienacentrali. Teraz to wszyscy znajajuz angielski to po co trzymac takiego lewusa.Sedziowie z mazowieckiego okregu sa zbulwersowani Pana polityka.Co do Przybyla to zgadzam sie z wczesniejszym wpisem, ze nie jest on w grupie zawodowej a zaczyna kaleczyc mecze przypadek Belchatowa z 6kolejki. Jest tylu dobrych sedziow na zapleczu ekstrakasy to po co stawiac na jednego konia jak mozna cala stajnie uwolnic. Ja wiem, ze Przybyl to wymysl Tenczynskiego ale nie robmy kabaretu

tomek - 28 sierpnia 2014, 15:42:12 - *.futuroexito.pl
Ludzie po co Wy typujecie tutaj wyniki? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Lech Poznań 0-2 Cracovia

mmm - 28 sierpnia 2014, 16:33:33 - *.net.hawetelekom.pl (*.5.55.58)
Do WOJA podkarpackich sędziów jest trzech na topie... to sawicki,kantor i złotek... pierwsi dwaj są do 1 i 2 ligi,trzeci też może ekstraklasę sędziować... i robił to co tydzień aż wywinął numer i chwilowo nie ma go na ekstraklasie tylko lata po niższych.... zresztą ten złotek to pupilek pana Przesmyckiego i jest cały czas forowany żeby dokopać panu Greniowi..... anderstand ????

Spodzieja - 28 sierpnia 2014, 16:47:25 - *.hsd1.il.comcast.net (*.116.36.79)
Piast Gliwice-Zawisza Bydgoszcz 3-0
Wisła Kraków-GKS Bełchatów 4-0
Górnik Łęczna-Pogoń Szczecin 1-1
Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze 2-0
Korona Kielce-Jagiellonia Białystok 0-1

(L) - 28 sierpnia 2014, 17:42:48 - *.awacom.net
Jak musi zacząć sedziowac ten borski aby wyleciał wkońcu z EX to jakiś skandal co gwizda ten sedzia!!!!

asdasdasd - 28 sierpnia 2014, 17:55:23 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie jest napisane żeby swoje typy ty wstawiać.?
Co za ludzie.. Idzcie sobie to obstawić a nie ludziom tu czas zajmować.

january - 28 sierpnia 2014, 20:18:58 - *.unknown.vectranet.pl
Borski jak Borski , ale jego asystent Krzysztof Myrmus , który "nie widział" 5 -ciu z Cracovii na spalonym w meczu z Korona to jest kuriozum !!!

marek - 29 sierpnia 2014, 10:00:23 - *.play-internet.pl
do january nie moze być pięciu na spalonym - 4 na pozycji spalonej a 5 na spalonym