28 sierpnia 2014, 15:27:42 - MichalMKS
Kevin Friesenbichler w Lechii

20-letni austriacki napastnik Kevin Friesenbichler został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk. Do klubu trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Benfiki.

Ostatnio grał w rezerwach FC Bayern München. Zagrał w 22 meczach ligowych, w których strzelił piętnaście bramek.

źródło: Lechia Gdańsk

Koperek - 28 sierpnia 2014, 15:31:00 - *.adsl.inetia.pl
No wreszcie, bo się lenili ostatnio...

KolejorzKK - 28 sierpnia 2014, 15:31:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny news o tym zabawnym tworze? Dalibyście spokój.

nnnn - 28 sierpnia 2014, 15:34:08 - *.147.144.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
omg, co za psychole, ściągać napastnika na wypożyczenia za darmo, debilizm, kto normalny dokonuje transferów...

aqq - 28 sierpnia 2014, 15:37:56 - *.lodz.mm.pl
juz sie nie moge doczekac jak za 2 lata cala kapela niemiecka odejdzie z powodu braku wynikow i zostawi takie dlugo ze 4 liga HEJ !

Lechista - 28 sierpnia 2014, 15:39:08 - *.dynamic.chello.pl
"Mierzący blisko 190 cm wzrostu napastnik w poprzednim sezonie rozegrał w II drużynie mistrza Niemiec 22 mecze, w których zdobył 15 bramek i zaliczył 8 astyst. W sezonie 2012/13 grał w drużynie do lat 19 Bayernu, gdzie w 13 meczach strzelił także 15 goli."
Co jak co ale statystyki to ma konkretne. Jeżeli to ma być zastępca Sadajewa który tylko faulować umie to bardzo dobry ruch. Amica osłabiona - Lechia wzmocniona. Tak trzymać !!!

pwls - 28 sierpnia 2014, 15:41:04 - *.euro-net.pl
Ostatni w modzie transfery napastników do TME z niemieckiej regionalligi
Colak, Stępinski, teraz Friesenbichler

SopotAG - 28 sierpnia 2014, 15:41:34 - *.static.ip.netia.com.pl
dzień w Gdańku bez super transferu dniem straconym

znachor - 28 sierpnia 2014, 15:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lechia brawo Juskowiak widać że mają głowę na karku i chcą zbudować profesjonalny klub gdzie jest 2-3 zawodników na jedno miejsce.Tylko w ten sposób można coś osiągnąć w europie.

Giovanni - 28 sierpnia 2014, 15:45:55 - *.play-internet.pl
Szrotówek atakuje

ss - 28 sierpnia 2014, 15:46:47 - *.internetia.net.pl
Przemiał w tej Pralni niczym w Widzewie sezon temu.

Jimmy - 28 sierpnia 2014, 15:51:36 - *.qg.com
Już tylko 3 dni okna transferowego. Jak będziemy wszyscy potem żyć bez newsów o Lechii? JAK!!!???

pwls - 28 sierpnia 2014, 15:52:12 - *.euro-net.pl
Gwoli ścisłości, zeszły sezon spędził w FC Bayern II gdzie był podstawowym zawodnikiem składu. W Regionalliga Bayern miał 16 goli i 14 asyst. Zaś w tym sezonie ani razu nie był w meczowej 18 Benfici B. Co oczywiście nie znaczy, że jest jakimś drewniakiem. Taki Dawidowicz póki co w Benfice B, na 3 mecze (wczoraj był czwarty), zagrał 5 minut (właściwe 2 razy wszedł z ławki w 88' i 87'.

pwls - 28 sierpnia 2014, 15:55:07 - *.euro-net.pl
Błąd mi się wkradł.W sezonie 13/14,15 goli i 8 asyst. 16g i 14a to statystki z jego wszystkich występów w regionallidze (w tym z sezonu 12/13).

@Sopotag - 28 sierpnia 2014, 16:13:47 - *.dynamic.chello.pl
Twój nick mnie rozbawił doprawdy, dzięki za poprawę humoru

asd - 28 sierpnia 2014, 16:15:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Mierzący blisko 190 cm wzrostu napastnik w poprzednim sezonie rozegrał w II drużynie mistrza Niemiec 22 mecze, w których zdobył 15 bramek i zaliczył 8 astyst. W sezonie 2012/13 grał w drużynie do lat 19 Bayernu, gdzie w 13 meczach strzelił także 15 goli"

Olo - 28 sierpnia 2014, 16:30:32 - *.adsl.inetia.pl
Pozdrowienia z gdańskiego bazaru pewńie wielu kibicow Lechii cieszy sie ze w niedziele zamykają to okno

Stinger - 28 sierpnia 2014, 16:36:11 - *.opera-mini.net (*.1.67.111)
Ten to chociaż jakieś statystyki ma. Nie wiem czy będzie wzmocnieniem ale jest nadzieja.

normalny - 28 sierpnia 2014, 16:40:33 - *.dynamic.chello.pl
Faktycznie przesadzają z ilością, ale ten akurat może wypalić. Szkoda że ten trener jakiś ciemny no i trochę za dużo tego żeby ta drużyna była drużyną. Pomimo że kibicem Lechii nie jestem, to jakby udało się to jakoś sklecić to mogliby wnieść nowa jakość, póki co słabo to wygląda.

alty - 28 sierpnia 2014, 16:43:02 - *.opera-mini.net (*.67.124.121)