13 września 2014, 15:50:17 - nn17
Gol i czerwona kartka Rafała Kaziora

Rafał Kazior strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie dla KSV Holstein Kiel von 1900. Jego drużyna przegrała na wyjeździe w meczu 9. kolejki niemieckiej 3. Ligi z VfL Osnabrück 1-2 (1-1), a Polak w 75. minucie musiał opuścić boisko po drugiej żółtej kartce.

13 września 2014, 14:00 - Osnabrück (Osnatel-Arena)
VfL Osnabrück 2-1 KSV Holstein Kiel von 1900
Addy-Waku Menga 23, Nicolas Feldhahn 63 - Rafał Kazior 43

żółte kartki: Tobias Willers - Maik Kegel, Rafał Kazior.
czerwona kartka: Rafał Kazior (75. minuta, KSV Holstein Kiel von 1900, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).
widzów: 9000.

Na ławce gości cały mecz przesiedział Jarosław Lindner.

KSV Holstein Kiel von 1900 zajmuje obecnie 14. pozycję z dorobkiem dziewięciu punktów.

df - 13 września 2014, 17:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl