24 września 2014, 21:46:37 - FilipBaron
Gol w debiucie Sebastiana Stebleckiego

Polski pomocnik Sebastian Steblecki zadebiutował w barwach SC Cambuur-Leeuwarden w wygranym 4-0 (0-0) spotkaniu II rundy Pucharu Holandii z FC Den Bosch. 22-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie i strzelił bramkę w 65. minucie meczu.

24 września 2014, 20:00 - 's-Hertogenbosch (BrainWash Stadion De Vliert)
FC Den Bosch 0-4 SC Cambuur-Leeuwarden
Mart Dijkstra 60, 67, Sebastian Steblecki 65, Martijn Barto 89

żółta kartka: Tim Hofstede (Den Bosch).
czerwona kartka: Erik Quekel (70. minuta, Den Bosch, za brutalny faul).

sędziował: Jochem Kamphuis (Groningen).
widzów: 2073.

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził były zawodnik Lechii Gdańsk Vytautas Andriuškevičius.

rafjedynka - 24 września 2014, 22:05:58 - *.dynamic.t-mont.net.pl