19 października 2014, 16:08:26 - euzi
Gol Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił swojego trzeciego gola dla Preußen Münster 06 w tym sezonie, a jego drużyna wygrała u siebie w meczu 14. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Arminią Bielefeld 3-1 (0-1). Polski pomocnik rozegrał całe spotkanie i zanotował ponadto asystę przy golu na 2-1.

19 października 2014, 14:00 - Münster (Preußenstadion)
SC Preußen Münster 06 3-1 DSC Arminia Bielefeld
Amaury Bischoff 64 (k), Rogier Krohne 80, Marcus Piossek 83 - Sebastian Schuppan 40

żółte kartki: Fabian Hergesell, Marcel Reichwein - Daniel Brinkmann, Dennis Mast.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 14 300.

W 86. minucie mecz został przerwany na 15 minut z powodu złego zachowania kibiców.

Preußen Münster zajmuje ósme miejsce w tabeli z 24 punktami po 14 meczach.

Piciu - 19 października 2014, 16:15:38 - *.icpnet.pl