29 października 2014, 18:38:03 - kamilb
15. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 15. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 października - 2 listopada.

30 października (czwartek):

Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków, godz. 18:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Kotwica Kołobrzeg - MKS Kluczbork, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).

31 października (piątek):

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola, godz. 13:00, sędzia: Kamil Waskowski (Poznań).
Okocimski KS Brzesko - Energetyk ROW Rybnik, godz. 13:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Stal Mielec - Górnik Wałbrzych, godz. 17:00, sędzia: Grzegorz Jabłoński (Kraków).

2 listopada (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy, godz. 12:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg, godz. 13:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).
Limanovia Limanowa - Nadwiślan Góra, godz. 13:00, sędzia: Kamil Adamski (Kielce).
Raków Częstochowa - Rozwój Katowice, godz. 14:00, sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom).

źródło: własne / sedziapilkarski.pl

Gregory190 - 29 października 2014, 19:20:46 - *.cable.smsnet.pl
Zagłębie Sosnowiec-Znicz Pruszków 4-0

rafał - 29 października 2014, 19:37:08 - *.160.125.44
bez przesady Znicz napewno aż tak nie przegra a Sosnowiec nie jest aż taki mocny

ON - 29 października 2014, 19:40:55 - *.opole.hypnet.pl
Kotwica-MKS 1:3

xp25dl - 29 października 2014, 20:15:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie wygra jak zagra w strojach rodem z cyrku i kapitan zacznie biegać a nie wałować boiska.Prezesik też wystąpi w cyrkowej koszulce i 3 pkt.mamy w kieszeni.Smyła powie że było ciężko ale kopacze wykonali wszystkie założenia taktyczne(jeżeli takowe były)a diwa z urzędu miejskiego będzie piała że wybór na prezesa redaktorka z TV był trafny nie mylić z trefnym.Zagłębie patrzeć na stroje to cyrkowy klub powinien występować na arenie a nie na Ludowym.

kibic - 29 października 2014, 20:34:51 - *.dynamic.chello.pl
stal mielec-gornik 3-1.mielec po cichu robi swoje wygrywa ma dobra passe. zycze im zwyciestwa.i mam nadzieje ze siara przegra w stargardzie.

ksS - 29 października 2014, 20:48:46 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Sąsiedzka życzliwość nie zna granic ;-)

przemekka - 29 października 2014, 21:36:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siarka będzie się musiała nabiegać, żeby uratować nawet remis.

Ł3 - 29 października 2014, 21:50:11 - *.dynamic.chello.pl
Żeby się w Sosnowcu nie zdziwili jak ich fan club Legii ogra...

dyrman - 29 października 2014, 22:42:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiosna prawdopodobnie będzie bez Górnika W- dramat, brak kasy w klubie, zaległości. Znowu 4 liga. choojowo wyszło.....

matrix - 29 października 2014, 22:50:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spokojnie "serdeczni" koledzy Siarka pomalutku pnie się w górę tabeli. Wyniki budują atmosferę w drużynie i to Siareczka przed meczem jest na musiku. Remis będzie dobrym wynikiem, jednak liczę osobiście na 1-2.

maniuś - 29 października 2014, 23:03:09 - *.dynamic.chello.pl
Znicz odprawił w PP Termalicę oraz Zagłębie Lubin.Stawił czoła liderowi MKS-owi Kluczbork na boisku lidera więc radziłbym nie lekceważyć Znicza zwłaszcza , że na wyjazdach grają lepiej niż u siebie.

kks - 29 października 2014, 23:03:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Znicz Pruszków
Kotwica Kołobrzeg 0-2 MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo 1-1 Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko 1-2 Energetyk ROW Rybnik
Stal Mielec 3-0 Górnik Wałbrzych
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Puławy