16 listopada 2014, 11:20:09 - Monki
Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji

Łukasz Piszczek z powodu urazu opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski przygotowującej się do meczu towarzyskiego ze Szwajcarią.

U 29-letniego obrońcy pojawił się przeciążeniowy ból kręgosłupa. Sztab reprezentacji postanowił, że zawodnik uda się do Dortmundu, gdzie będzie mógł skorzystać z szerszego wachlarza działań mających na celu szybki powrót do treningu.

Spotkanie ze Szwajcarią odbędzie się we wtorek o godz. 20:45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

prorok - 16 listopada 2014, 11:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak jak zwykle na wiosnę będzie nędza...jesień reprezentacji zwykle jest dobra a wiosną jak zwykle..

Rafał - 16 listopada 2014, 12:01:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już sie nagrał gwiazdorek a w lidze napewno zagra nie chce grac patałach to niech nie przyjezdza wcale.

Puszczyk - 16 listopada 2014, 12:12:35 - *.dynamic.chello.pl
A ja myślałem ,że prokurator od korupcji zaczął się nim interesować

Darek - 16 listopada 2014, 12:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie zła wiadomość, kadra wraca do TVP. Nasz "talizman" narodowy Szpakowski będzie komentował, czuje porażkę...

vvv - 16 listopada 2014, 12:42:19 - *.com
Nie raz i nie dwa widziałem jak ci wyżelowani kolaboranci mający czelność grać z orłem na piersi pluli na polske i polaków np. w rozmowie z obcokrajowcami, wiem bo sam miałem nieprzyjemność być świadkiem tych rozmów, np.ostatnio w pewnej restauracji w krasnodarze jędrzejczyk obrażał polskich kibiców w rozmowie z ruskim

@vvv - 16 listopada 2014, 12:54:50 - *.dynamic.chello.pl
"Nie raz i nie dwa widziałem, a ostatnio to w pewnej restauracji w Krasnodarze". Chyba zdajesz sobie sprawę, że bardziej wiarygodnie brzmiałoby, jakbyś napisał, że np. jesteś właśnie w łóżku z Adrianą Limą, a i tak nikt by Ci nie uwierzył?

kibic - 16 listopada 2014, 13:23:00 - *.dynamic.mm.pl
widziałem zdjęcia z wyjazdu osób towarzyszących z reprą do Gruzji - jednak za komuny było lepiej, więcej "działaczy niż piłkarzy"

^Darek - 16 listopada 2014, 13:27:01 - *.106.191.82
wraca na ten mecz, mecze towarzyskie wykupuje sobie tvp, a el euro (+finały) i mś 2016 i 2018 pokazuje Polsat

JohnyKSG - 16 listopada 2014, 13:38:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szwajcaria w pełnym skladzie jest o wiele wiele lepsza od Gruzinów i to bedzie ciężki mecz.Nie wystawialbym za wielu nieogranych i nie zgranych zawodników,bo może byc blamaż..Oby nie.We Wroclawiu raczej nie wygrywamy.

spostrzega - 16 listopada 2014, 14:19:07 - *.189.38.61.atman.pl
Znowu mu sie nie chce grac w towarzyskim. Dla takich graczy jak piszczek nie powinno byc miejsca w kadrze. Wiele razy juz pokazal, ze ma reprezentacje w d...e.

kriss - 16 listopada 2014, 15:13:01 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe kto następny wyjedzie . Ta cała kadra to jakaś farsa. ..

pajac - 16 listopada 2014, 15:35:54 - *.adsl.inetia.pl
Teraz czas sprawdzić zmienników, bo po to właśnie są mecze towarzyskie, a ktoś zawsze ze składu wypadnie w trakcie eliminacji. A proroków było wielu że będziemy walczyć o miejsce z Gibraltarem, a teraz zamiast siedzieć cicho dalej snują swoje teorie nieudaczników życiowych.

Małponie - 16 listopada 2014, 15:51:58 - *.48.200.3.dvois.com
Szwajcarski kalifat z domieszką murzynków bambo w przeciwieństwie do polskich nieudaczników życiowych potrafi grać w piłkę i wygrywa mecze dzięki umiejętnościom piłkarskim a nie wyjątkowemu szczęsciu, a pokazali jaką są drużyną zwłaszcza w meczu ze szwabami i trabzonsporem(o amatorach z legia też tu mowa), gdzie bronili się całym zespołem na własnej połowie i modlili się do opatrzności żeby nic nie wpadło, i rzeczywiście nie wpadło bo widocznie opatrznośc tak chciała, i strzelili kilka przypadkowych bramek

Łukaszenk - 16 listopada 2014, 16:42:09 - *.static.minsktelecom.by
Takiego farta jakiego mają lachy to jeszcze nigdy w histori tej żałosnej reprzentacji nie było, nawet wtedy jak zdobywali 3 miejsce na mś, a to dlatego że w tamtym czasie lachy miały umiejętności, byli prawdziwymi mężczyznami a nie panienkami bez jaj, i byli gotowi oddać życie za ojczyzne, a gdyby teraz na lacholand napadł najeżdzca to by się żelusie zlali ze strachu i uciekali do germanolandu

1950 - 16 listopada 2014, 19:12:35 - *.dynamic.chello.pl
Co to za idioci o jakiś lachach piszą?

polo - 16 listopada 2014, 19:31:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W meczu z Gruzją Piszczek nie przebiegł ani połowy dystansu, który zalicza w meczach ligowych, czy pucharowych w barwach Borusii Dortmund.Wykonał jskiś konkretny jeden sprint, obieg?Bo ja nie pamiętam.Jeśli grał z urazem kręgosłupa to po co wystawiał go Nawałka?Ze Szwajcarią trzeba zapieprzać.

kupaśmiech - 16 listopada 2014, 20:47:47 - *.adsl.inetia.pl
Ale pierdy niektórzy tu wypisują....ale to takie polskie.

KZ89 - 16 listopada 2014, 21:38:07 - *.249.104.5.static.rdi.pl
Łukaszenk@ a powiedz jak tam twoja reprezentacja Białorusi? ;D

DENIS - 16 listopada 2014, 21:38:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda ale Nie martwmy się na zapas

TP - 17 listopada 2014, 15:14:57 - *.dynamic.chello.pl
To mecz towarzyski, ale nie powinno się go lekceważyć i dalej iść za ciosem zwycięstw, a przede wszystkim meczów bez porażki. Dlatego z Helwetami trzeba też pokazać dobrą grę.