21 listopada 2014, 22:20:55 - euzi
Bramka Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla Sint-Truiden i dał swojej drużynie zwycięstwo w derbach Limburgii z Lommel United. Goście wygrali w meczu 17. kolejki belgijskiej Proximus League (drugi poziom rozgrywkowy) 1-0 (1-0), a dla Polaka był to szósty gol w tym sezonie.

21 listopada 2014, 20:30 - Lommel (Soevereinstadion)
Lommel United 0-1 Koninklijke Sint-Truidense VV
Piotr Parzyszek 43

żółte kartki: Lucas Schoofs - Rob Schoofs, Pierre-Baptiste Baherlé.

sędziował: Bram Van Driessche.

Wypożyczony z Charltonu Parzyszek opuścił boisko w 59. minucie, a zmienił go Hilaire Momi. Sint-Truiden pozostaje liderem i ma na koncie 41 punktów zdobytych w 17 meczach.

on - 21 listopada 2014, 22:38:52 - *.205.247.154.dsl.dynamic.t-mobile.pl