27 listopada 2014, 10:37:06 - prof
19. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 19. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 28-30 listopada.

28 listopada (piątek):

Energetyk ROW Rybnik - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).

29 listopada (sobota):

Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra, godz. 12:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Szczecin).
MKS Kluczbork - Okocimski KS Brzesko, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Górnik Wałbrzych - Limanovia Limanowa, godz. 13:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa, godz. 13:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 16:00, sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).
Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec, godz. 17:00, sędzia: Dominik Pasek (Legnica).

30 listopada (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków, godz. 12:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).

Śmieszni typerzy he he he

1957 - 27 listopada 2014, 12:22:50 - *.opera-mini.net (*.217.67.64, 212.2.96.15)
idziemy na top 4 Siareczko! Damy rade. A w sobote 3:0 i dobre humory

kibic - 27 listopada 2014, 12:58:16 - *.dynamic.chello.pl
mielec po wtopie z sosnowcem walczy w kolobrzegu wynik 1 2

rand - 27 listopada 2014, 13:59:29 - *.play-internet.pl
Konrad Aluszyk doczekał się na koniec nagrody za mecz z ósmej kolejki... 1500 km. Już pewnie ruszył w podróż.

Lenin - 27 listopada 2014, 14:01:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
SKANDAL !!! dlaczego w meczu Puszczy ze Zniczem sędziuje sędzia z Katowic ????
dlaczego sędzia z Sosnowca sędziuje Puławom a z Łodzi Górnikowi ?

D... - 28 listopada 2014, 2:05:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Wałbrzych ponownie faworytem, tym razem w meczu o czerwoną latarnię ligi na zimę. Domorośli typerzy - amatorzy widzą wygraną lub remis z Kolejarzem Stróże, nazywanym Limanovią chyba tylko dla zmyłki ;-)
Gdy poprzednio typerzy 90minut.pl obstawiali Górnika, ten pewnie wygrał. Nie można więc także teraz ignorować głosu rozsądku, który płynie ze zbiorowej mądrości ogółu :-)