[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


17 stycznia 2015, 11:32:26 - bartekwr9
Bytovia zainteresowana Wojciechem Pawłowskim

Pierwszoligowa Bytovia Bytów jest zainteresowana pozyskaniem 21-letniego bramkarza Wojciecha Pawłowskiego.

- Mamy za sobą dopięte negocjacje z zawodnikiem i menedżerem. Musimy jeszcze dopiąć formalności z Udinese. Z powodu kontuzji bramkarza Mateusza Oszmańca poszukiwaliśmy zawodnika na tę pozycję. Wojciech Pawłowski zostanie wypożyczony do końca sezonu - powiedział menedżer klubu Rafał Gierszewski.

Pawłowski w tym sezonie występował w Śląsku Wrocław, w barwach którego zagrał w dwóch spotkaniach T-Mobile Ekstraklasy.


źródło: Bytovia Bytów

dlnoślązak - 17 stycznia 2015, 11:35:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Będzie mał okazejszyn chodzić codziennie po plaży

Oto - 17 stycznia 2015, 11:36:00 - *.as13285.net
Nigdy nie wrócę do polskiej ligii ........i co?

Szaszka - 17 stycznia 2015, 11:36:03 - *.dynamic.mm.pl
Gość w niebywalym czasie stoczyl sie jako pilkarz... z Serie A, poprzez Serie B do Śląska po pierwsza lige... I to wszystko w wieku 21 lat...

witja - 17 stycznia 2015, 11:37:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Solić Drutex - to faktycznie okazejszyn co się zowie.
Zresztą łiłilsi łóttajm łiltel

alenumerrr - 17 stycznia 2015, 11:38:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Very solid kiper but hef sajkolodzik problem łif hed...polisz wud from de forest

ck18 - 17 stycznia 2015, 11:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawłowski w tym sezonie "występował" w ŚW. Zapomnieliście dodać nawiasów

elo - 17 stycznia 2015, 11:42:18 - *.unknown.vectranet.pl
No i trafi na swojego 'ulubionego' trenera,wręcz mentora Gładysia.Będzie się działo

lol - 17 stycznia 2015, 11:43:03 - *.adsl.inetia.pl
ale mu zazdrościcie wy cebulaki, jakie to polskie

axaz - 17 stycznia 2015, 11:45:28 - *.dynamic.chello.pl
Gud lak tu ju end dont ewer szol ap in Gdańsk.
A poważnie, życze mu jak najgorzej. Tylko wstydu nam narobił.

Kubs - 17 stycznia 2015, 11:45:33 - *.kielce.vectranet.pl
We will see, what time will tell.

jeziorak - 17 stycznia 2015, 11:46:05 - *.play-internet.pl
A za rok w Pćimiance Pćim.

omg - 17 stycznia 2015, 12:00:49 - *.wroclaw.mm.pl
po tym, co on prezentuje na treningach to nadaje się tylko do LZS Chrząstawy

zes - 17 stycznia 2015, 12:10:25 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
albo do WIÓR Płociczno

kiper - 17 stycznia 2015, 12:22:35 - *.centertel.pl
Może Celtic....Celtic Reda potrzebują bramkarza na bank. Benfica Klisino jest ale chyba dadzą radę.

rapnastyk - 17 stycznia 2015, 12:34:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mowi tak po angielsku, jak zdecydowana wiekszosc Polakow. zapewne wiekszosc go wysmiewujacych gada podobnie. :-) no i jest bucem. jak wiekszosc Polakow rowniez. :-)

Stanowski% - 17 stycznia 2015, 12:35:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weszlo to teraz mu już nie odpuści, co tydzień podjazd robimy !!! beka z okazejszyna

rapnastyk - 17 stycznia 2015, 12:37:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
weszlo to dopiero buce :-)

klin - 17 stycznia 2015, 12:44:26 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Bytów - plaża? Rym - krym.

manolo - 17 stycznia 2015, 13:22:24 - *.adsl.alicedsl.de
karierowicz

e - 17 stycznia 2015, 13:24:23 - *.play-internet.pl
Szkoda chłopca,któremu się zagotowało w głowie po zagraniu kilku spotkań w Ekasie. I transferze do Udine.
Żaden hejter mu tego nie wybaczy stąd te wszystkie esenseje de kasa i inne.
Szkoda człowieka

jaca - 17 stycznia 2015, 13:54:44 - *.multi-ip.pl
Oszman wróci i będzie 2

12 - 17 stycznia 2015, 13:56:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeden z największych niewypałów do tego butny w lechii jak odchodził mówił ze koledzy są bez ambicji bo chca grac w polsce do ekstraklasy wrócic nie chciał bo niski poziom i co mineło troche czasu i wrócił grzał ławe teraz ma odejsc do klubu z zaplecza i do tego średniaka

anonim - 17 stycznia 2015, 14:15:43 - *.dynamic.chello.pl
Będzie miał okazejszyn pochwalić się ile zarabia i zjeść na plaży 100 zł jak to kiedyś uczynił. Cwaniak z bąblem w nosie...

qweewq - 17 stycznia 2015, 15:09:57 - *.dynamic.vectranet.pl
beka z gościa, życie go pokory nauczyło

Judasz - 17 stycznia 2015, 15:22:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiedział swego czasu z pogardą, że nie interesuje go gra w Ekstraklasie, powinien być zadowolony.

szymson - 17 stycznia 2015, 15:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ma kontrakt z Udinese do 30.06.2017r. o kasę nie musi się przynajmniej martwić... po za tym zastanawia mnie ile było takich wypożyczeń z minium średniaków europejskich do polskich pierwszoligowców i ewentualnie niżej jak ktoś coś pamięta niech napisze

Jeremi - 17 stycznia 2015, 15:42:42 - *.dynamic.chello.pl
Wciąż powtarzam, że zagranie kilku dobrych spotkań przez młodych piłkarzy i już szukanie zagranicznego klubu to droga donikąd. Pawłowski, który świetnie wprowadził się do Lechii, bijąc polski rekord niewpuszczonej bramki przez debiutanta, zamiast doskonalić swój warsztat i bronić w Lechii, wykorzystał okazejszen i uciekł do Udinese. Jak skończył wszyscy widzimy, tak jak wielu mu podobnych. Szkoda tylko, że inny Lechista Dawidowicz może skończyć tak samo w Benfice jak Pawłowski w Udine. Dawidowicz nie posłuchał mądrego trenera Moniza i zapragnął przedwcześnie wielkiej kariery. Oby nie skończył tak jak wielu innych

Sebo(L) - 17 stycznia 2015, 16:30:41 - *.slupsk.vectranet.pl
W Bytowie plaża?! szok! Czas odrobić lekcje z geografii.

DENIS - 17 stycznia 2015, 17:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Też mi się wydaje że w Bytowie nie ma plaży

Btv - 17 stycznia 2015, 17:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poszczałem się z tą plażą. Gratulacje znajomości mapy Polski. Myślałem, że tylko w USA mają z tym kłopot

kilt - 17 stycznia 2015, 18:19:31 - *.204.154.176
buenasera buenasera :D

Lipka - 17 stycznia 2015, 20:21:57 - *.skybroadband.com
Plaża ale nad Jeleniem !!!!!

buenasera - 17 stycznia 2015, 22:05:13 - *.dynamic.chello.pl
buenasera!

kris - 18 stycznia 2015, 23:46:11 - *.bb.sky.com
Wer us plaza

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas