5 marca 2015, 9:11:17 - koofel
20. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 7-8 marca.

7 marca (sobota):

Puszcza Niepołomice - Stal Mielec, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Limanovia Limanowa - Wisła Puławy, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Okocimski KS Brzesko - Zagłębie Sosnowiec, godz. 13:00, sędzia: Kamil Waskowski (Poznań).
Raków Częstochowa - Górnik Wałbrzych, godz. 14:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola, godz. 15:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg, godz. 15:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

8 marca (niedziela):

Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork, godz. 13:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Nadwiślan Góra - Energetyk ROW Rybnik, godz. 14:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Szczecin).

źródło: własne / sedziapilkarski.pl

rah - 5 marca 2015, 9:57:57 - *.play-internet.pl
Siarka wybiera się do Pruszkowa czy obchodzą dzień kobiet?

Awans: Energetyk Row Rybnik, Znicz Pruszków
Spadek: Limanovia, Górnik Wałbrzych, Okocimski Brzesko, Nadwiślan Góra.

anonim1 - 5 marca 2015, 12:36:41 - *.dynamic.chello.pl
do Kibic ekspert się znalazł ale zapomniałeś ze trzy drużyny maja zapewniony awans

ver - 5 marca 2015, 12:38:39 - *.warszawa.vectranet.pl
Dlaczego TVP Regionalna nie nadaje na żywo przynajmniej jednego meczu II LIGI w kolejce?
Dobrze że 1 LIGA przechodzi od następnego sezonu pod skrzydła Polsatu.

walker - 5 marca 2015, 16:47:09 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Typowanie pierwszej kolejki po przerwie to jak wróżenie z fusów.

GIENADIJ - 5 marca 2015, 17:08:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Stargardzie najciekaiej, potem w Pruszkowie i Katowicach, myślę, że w Częstochowie gospodarz nie wygra, problemy będzie miał też Rybnik

Focus - 5 marca 2015, 18:27:57 - *.static.chello.pl
Odezwali się prorocy, już wiedzą jakie będą wyniki meczów, trzeba być bucem skazując kto wygra a kto przegra. W każdym zespole doszło do wielu zmian, doszli nowi zawodnicy, ta runda pokarze jaki zespół solidnie przepracował okres zimowy, i kto dokonał dobrych transferów. Nie zdziwię się jak wasze obstawianie wyników okażą się klapą.

kks - 5 marca 2015, 21:30:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszcza Niepołomice 2-2 Stal Mielec
Limanovia Limanowa 2-1 Wisła Puławy
Okocimski Brzesko 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa 1-2 Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice 3-2 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 MKS Kluczbork