21 marca 2015, 14:28:19 - mistico
Bramka i niewykorzystany rzut karny Krzysztofa Mączyńskiego

Krzysztof Mączyński strzelił bramkę dla Guizhou Renhe w wygranym 2-1 (0-1) meczu 3. kolejki chińskiej ekstraklasy z Shanghai Shenxin. Polski pomocnik miał okazję na zdobycie drugiego gola, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Jest to pierwsze trafienie Mączyńskiego w tym sezonie.

21 marca 2015, 12:35 - Guiyang (Guiyang Olympic Sports Center)
Guizhou Renhe 2-1 Shanghai Shenxin
Krzysztof Mączyński 59, Ricardo Santos 78 - Yang Jiawei 42

żółte kartki: Zhu Baojie - Zé Eduardo, Chi Zhongguo, Yu Tao.

W 67. minucie Krzysztof Mączyński (Guizhou Renhe) nie wykorzystał rzutu karnego (Zhang Xunwei obronił).

Guizhou Renhe zajmuje obecnie 10. miejsce z dorobkiem trzech punktów.

kuehbauer - 21 marca 2015, 16:48:57 - *.static.chello.pl
@asdas respekt i szacun w jednym pocisnąłeś bufonom, że aż miło trzymaj się!

Ojgen - 21 marca 2015, 17:07:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziuziu Reńe ! Szjangaj Śeńśiń ! Dziurdziu ! Dziommmo

DENIS - 21 marca 2015, 22:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mogły być 2 gole ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Brawo Krzyś

Rex - 22 marca 2015, 6:50:35 - *.play-internet.pl
mogły być dwa gole ale wyszedł jako kapitan widać jak go tam szanują potem gol ,karny nie wykorzystany a potem asysta na 2:1 która dała zwycięstwo . Jakies informacje są ale nie do końca 😜

rand - 22 marca 2015, 8:53:17 - *.play-internet.pl