26 marca 2015, 10:04:44 - MichalMKS
eME: Jonas Eriksson sędzią meczu Irlandia - Polska

40-letni Szwed Jonas Eriksson będzie sędzią głównym meczu piątej kolejki eliminacji mistrzostw Europy w grupie D Irlandia - Polska. Spotkanie odbędzie się w Dublinie 29 marca o godz. 20:45.

Pomagać mu będą sędziowie asystenci - Mathias Klasenius i Daniel Wärnmark, dodatkowi arbitrzy - Stefan Johannesson oraz Markus Strömbergsson, a także sędzia techniczny Daniel Gustavsson.

Eriksson w swojej karierze prowadził m.in. dwa przegrane mecze reprezentacji Polski - ze Słowacją w 2009 (0-1) i z Ukrainą w 2013 (0-1).

Szwed od 2008 r. prowadzi mecze Ligi Mistrzów, był także sędzią w finałach ME 2012 i MŚ 2014. W tym roku prowadził m.in. spotkanie 1/16 finału Ligi Europy w Amsterdamie, w którym Ajax wygrał z Legią 1-0.

źródło: własne / The 3rd Team

lol - 26 marca 2015, 10:08:33 - *.ap-media.pl (*.6.0.172)
coś później niż zwykle ;p już wczoraj ta informacja hulała po necie ;]

jacek - 26 marca 2015, 10:14:25 - *.static.chello.pl
Nawet przedwczoraj, ale wtedy były tylko przecieki. Dziś dopiero UEFA podała oficjalnie obsadę.

emil - 26 marca 2015, 10:39:48 - *.internetia.net.pl
Irlandia wygra 1-0, ten sędzia oznacza porażkę polskiej drużyny 0-1.

jorg. - 26 marca 2015, 10:53:04 - *.adsl.inetia.pl
Irlandia ;polska 2:0 i jest super.

ZIENIU - 26 marca 2015, 10:54:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Dlaczego Nawałka wystawi na lewą obronę przeciętnego Wawrzyniaka? układy ? Przecież Komorowski jest o klasę lepszy , poradził sobie w lidze rosyjskiej w przeciwieństwie do Wawrzyniaka i może grać na lewej obronie , grał na tej pozycji przecież w Poloni Bytom i trochę w Legii. Poza tym selekcjoner mógłby się pogodzić z Polanskim bo w parze z Krychowiakiem byli by mega mocni - Jodłowiec to nie to samo...

@ZIENIU - 26 marca 2015, 11:07:58 - *.agh.krakow.pl (*.205.0.92)
Fajnie, ale Polanski jest Niemcem.

misio - 26 marca 2015, 11:08:38 - *.marsoft.net
no i cóż, że ze Szwecji

z - 26 marca 2015, 12:08:31 - *.145.221.25
w kazdym meczu ktory sedziowal Polska lub polska druzyna przegrala 1-0 wiec trzeba isc do buka postawic na ten wynik

Mądry - 26 marca 2015, 12:14:30 - *.174.240.184
Do:ZIENIU
Jodłowiec i Wawrzyniak brali udział w wygranym meczu z Niemcami.
Więc tonuj krytykę pod ich adresem.
Polanski grał na Euro i Polacy z grupy nie wyszli.
Selekcjoner nie jest od tego aby się...godzić.
Selekcjoner jest od selekcji i jak na razie robi to dobrze.
Krychowiak - Jodłowiec to optymalne rozwiązanie i nie ma co pajacować.

obiektywny - 26 marca 2015, 12:18:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy co pisza przeciwko Polsce powinni byc deportowani na stale najlepiej do kacapow...co z tego ze z tym sedzia zawsze bylo 0-1 kazda passa ma swoj koniec ostatni mecz wygralismy w Dublinie 3-2 teraz wygramy 3-1 lub 2-0

Pamela - 26 marca 2015, 12:42:14 - *.228.250.95
Sędzia dzień przed meczem ma urodziny. Ciekawe jak kondycyjnie wytrzyma... ; )

banan - 26 marca 2015, 14:12:10 - *.static.macoma.pl
a mi sie marzy takie 2-1 ze oni prowadza caly mecz a my w powiedzmy 86 i w doliczonym najlepsze zwyciestwo ich miny po meczu bezcenne co? jakos za wyspiarzami nie przepadam

mm - 26 marca 2015, 15:02:39 - *.adsl.inetia.pl
Wojtkowiak to mi akurat się fatalnie kojarzy. "MIJANKA", mówi wam to coś?

Mądry - 26 marca 2015, 15:33:12 - *.174.240.184
Skoro Wojtkowiak gra w klubie który nie traci bramek a dostał powołanie...to niech gra !!!
Nie ma piłkarzy BVB czyli trzeba ich jakoś zastąpić.
Dlatego JA proponuję Wojtkowiaka w miejsce Piszczka i Olkowskiego w miejsce Błaszczykowskiego.
A Olkowski grywa w pomocy i że strzelić potrafi też wiemy...
Liczę że skład jaki przedstawiłem wyjdzie od pierwszego gwizdka.

Nawalka - 26 marca 2015, 15:44:25 - *.free.aero2.net.pl
Nie byli w stanie wygrać u siebie ze Szkocją, a mają wygrać na wyjeździe z Irlandią. Będą baty. Brak skrzydłowych i słabi boczni obrońcy.

ziomalbb - 26 marca 2015, 22:20:23 - *.135.179.133.static.kolnet.eu
Irlandia - Polska 2:1

kadra - 26 marca 2015, 22:52:24 - *.broadband.digiweb.ie
Wojcicki do kadry.Pare razy wybrany do 11-stki kolejki.

Ą&Ę - 27 marca 2015, 21:19:37 - *.opera-mini.net (*.158.216.182)