30 marca 2015, 0:51:22 - kamilb
eMŚ: Drużyna Ryszarda Orłowskiego odpadła z rozgrywek

Prowadzona przez Ryszarda Orłowskiego reprezentacja Anguilli przegrała 0-3 (0-2) z Nikaraguą w rewanżowym spotkaniu I rundy eliminacji mistrzostw świata 2018 strefy CONCACAF i odpadła z rozgrywek. W pierwszym meczu Nikaragua wygrała 5-0 (4-0).

29 marca 2015, 23:00 - The Valley (James Ronald Webster Park)
Anguilla 0-3 Nikaragua
Raúl Leguías 21, 67, Juan Barrera 45

żółte kartki: Adonijah Richardson - Luis Fernando Copete.

sędziował: Óscar Moncada (Honduras).

Marek z Ry - 30 marca 2015, 1:03:39 - *.160.248.162
Szkoda, bo gra nie wyglądala tragicznie.

hj - 30 marca 2015, 1:10:42 - *.dynamic.chello.pl
szkoda. gdyby w pierwszym kwadransie wykorzystali wszystkie okazje byłoby 7-0 i może dowieźliby to do końca, a tak stracili jedną brameczkę i wpadły następne. W ostatniej minucie była też szansa na honorowe trafienie, ale jak się na pustaka z 2 metrów nie trafia to trudno awansować. Rysiu, trzymamy kciuki. Może za 4 lata się uda ;)

kizito - 30 marca 2015, 5:20:48 - *.static.sitel.net.pl
Za 4 lata juz go dawno tam nie bedzie...

e - 30 marca 2015, 8:05:58 - *.156.167.37
Kadra kadrą ale ten klimat, te widoki

Maryjan - 30 marca 2015, 10:11:22 - *.static.espol.com.pl
To jakas nowa federacja??

rys - 30 marca 2015, 11:10:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogólnie dobry mecz. Wielki plus dla orange sport za transmisję meczu. W pierwszej połowie powinny być 2 czerwone kartki. Wielka szkoda ze w 32 minucie Błaszczykowski nie trafił z karnego. Grosicki tez nie mrawy jedynie Obraniak na plus

shs - 30 marca 2015, 11:12:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl