5 kwietnia 2015, 3:27:35 - geograf75
Debiut Wojciecha Wójcika w Indy Eleven

Wojciech Wójcik zadebiutował w amerykańskim Indy Eleven w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 1. kolejki North American Soccer League (drugi poziom rozgrywkowy) z Atlanta Silverbacks. Wójcik rozegrał całe spotkanie.

5 kwietnia 2015, 1:30 - Atlanta (Atlanta Silverbacks Park)
Atlanta Silverbacks 1-1 Indy Eleven
Shaka Bangura 47 - Don Smart 90 (k)

żółte kartki: Marco Franco, Don Smart (Indy Eleven).

sędziował: Mark W. Geiger (New Jersey).
widzów: 4711.

hugo - 5 kwietnia 2015, 3:48:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
skąd Wy bierzecie takie newsy? to niepojęte, podziwiam Was, do tego o 3.27...

hugo - 5 kwietnia 2015, 3:49:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
czekałem na ten news, teraz już mogę iść spokojnie spać, dziękuje

dino - 5 kwietnia 2015, 4:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem bardzo ciekawy dlaczego nie dali mu strzelać rzutu karnego. Czyżby się bali że przegra pojedynek z bramkarzem Atlanty?

lowak - 5 kwietnia 2015, 6:08:32 - *.core.ynet.pl
Dobry trener , kadrę prowadził szacunek.

kamyk - 5 kwietnia 2015, 8:46:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wojo dzieki za wszystko w Partyzancie, nie zapomnimy gola w Posuszy z polowy boiska. Trener przebakiwal cos o USA a ty kibicom mowiles ze bardziej wschod. Dzieki za gola na wage remisu. Wojo trzymaj sie.

asd - 5 kwietnia 2015, 13:05:06 - *.range86-178.btcentralplus.com
nie zdziwię się jak 90minut.pl ma jednego człowieka od usa, który tam żyje i w ramach znajomości podrzuca różne info

emdżej - 5 kwietnia 2015, 14:04:04 - *.telpol.net.pl
Właśnie za takie wiadomości uwielbiam 90minut.pl! O golu Lewandowskiego to wszędzie można przeczytać (i to zawsze jako "PILNE"), a takie wiadomości tylko tutaj. Brawo!

slawek - 5 kwietnia 2015, 17:49:07 - *.adsl.inetia.pl
News bezpośrednio ze USA rzucony???. Jak nie patrzeć w Polsce 03:27 to w USA 21:27. Chyba że spać nie możecie

DENIS - 5 kwietnia 2015, 18:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtek

Giovanni - 5 kwietnia 2015, 19:48:12 - *.opera-mini.net (*.113.108.166)
To ten reżyser ??

leon - 6 kwietnia 2015, 0:09:29 - *.231.23.100.koba.pl
Karny w 90 minucie? Fryzjer jeszcze siedzi? Bo Lyszmańska sędzinka nie sędziowała przecież!