19 kwietnia 2015, 15:47:48 - mistico
Dwie bramki Rafała Kaziora

Rafał Kazior strzelił dwa gole dla KSV Holstein Kiel von 1900 w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 33. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Hallescher FC. Polski pomocnik ma na swoim koncie jedenaście ligowych bramek w tym sezonie.

19 kwietnia 2015, 14:00 - Halle (Erdgas Sportpark)
Hallescher FC 2-2 KSV Holstein Kiel von 1900
Osayamen Osawe 19, Timo Furuholm 57 - Rafał Kazior 59, 75

żółte kartki: Marcel Franke, Marco Engelhardt - Marc Heider, Hauke Wahl.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 8000.

W 64. minucie na boisko w miejsce Tima Siedschlaga wszedł drugi Polak występujący w zespole gości Jarosław Lindner. Kazior rozegrał całe spotkanie.

Holstein Kiel ma na koncie 60 punktów i zajmuje pozycję wicelidera.

asd - 19 kwietnia 2015, 16:25:48 - *.range86-178.btcentralplus.com
Ludzie się śmieją a facet strzeli parę bramek i jakiś słabszy klubik z 2 Bundesligi może go kupi. A tam już jest ciekawiej.

asd - 19 kwietnia 2015, 16:27:54 - *.range86-178.btcentralplus.com
A teraz widzę, że idzie do 2 drużyny Werderu. No nic.

dsdsd - 19 kwietnia 2015, 16:34:42 - *.dynamic.chello.pl
Meczyk oczywiscie byll transmitowany. Ogladalem niestety tylko 1 polowe.

lol - 19 kwietnia 2015, 16:36:35 - *.unity-media.net
pieler/3993

sdf - 19 kwietnia 2015, 16:43:57 - *.play-internet.pl
O co kaman z tym Lindnerem zmienił z Ciarczyńskiego dlaczego???
Chciał wyzbyć się Polskości?
A można sobie tak z niczego nazwisko zmieniać?

@@@ - 19 kwietnia 2015, 18:02:18 - *.dynamic.chello.pl
Pewnie że można, co ty masz 10 lat? TO raptem kilka papierków i opłata za znaczek urzędowy.

borsuczek - 19 kwietnia 2015, 18:47:42 - *.mullvad.net
8000 ludzi na meczu 3 ligi w halle u nas z calej 3 ligi ze wszystkich grup moze by bylo troche wiecej

DENIS - 19 kwietnia 2015, 20:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl