28 kwietnia 2015, 19:51:14 - Monki
Drużyna Marcina Burkhardta w finale Pucharu Bułgarii

Czerno More Warna Marcina Burkhardta wygrało na wyjeździe 3-2 (1-1) z Łokomotiwem Płowdiw w rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Bułgarii i awansowało do finału tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu klub 31-letniego pomocnika wygrał 5-1. Polak przebywał na boisku do 78. minuty, w której zmienił go Danijeł Georgijew.

28 kwietnia 2015, 18:00 - Płowdiw (Stadion Łokomotiw)
Łokomotiw Płowdiw 2-3 Czerno More Warna
Spas Delew 39, 67 - Żiwko Atanasow 4, Mathias Coureur 89, 90

żółte kartki: Mehdi Bourabia, Szaban Osmanow - Bacari, Todor Pałankow.

sędziował: Stefan Pawłow (Burgas).

Rywalem Czerno More Warna w finale, który odbędzie się 28 maja, będzie zwycięzca dwumeczu Lewski Sofia - Łudogorec Razgrad. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis.

Lazio - 28 kwietnia 2015, 20:38:14 - *.icpnet.pl
Brawo Bury...Puchar jest Puchar..miło słyszeć, że Polacy dobywają trofea w innych krajach. Powodzenia w finale

kakaes - 28 kwietnia 2015, 21:04:34 - *.play-internet.pl