21 maja 2015, 16:23:00 - MichalMKS
32. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 32. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 23-24 maja.

23 maja (sobota):

Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 16:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
MKS Kluczbork - Kotwica Kołobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo, godz. 17:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Energetyk ROW Rybnik - Okocimski KS Brzesko, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica).
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice, godz. 20:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

24 maja (niedziela):

Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec, godz. 12:00, sędzia: Monika Mularczyk (Skierniewice).
Górnik Wałbrzych - Stal Mielec, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Nadwiślan Góra - Limanovia Limanowa, godz. 17:00, sędzia: Kamil Waskowski (Poznań).
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

Udo - 21 maja 2015, 17:33:11 - *.174.245.189
Gornik Walbrzych Gra Mecz o Zycie Trzymajcie sie ! pozdr z Glogowa.

bis - 21 maja 2015, 18:14:53 - *.30.224.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz ostatniej szansy w W-chu z biało-niebieskimi braćmi z Mielca, którzy grają o pietruszkę. By zachować cień szansy Górnik musi wygrać , a potem to samo powtórzyć z Legionovią i Okocimskim.
Jeśli Stal nie pozwoli i zagra jak.... o życie żegnaj 2 ligo na Dolnym Śląsku.

LOL - 21 maja 2015, 18:47:54 - *.117.150.79
W Pruszkowie sędzina bez żadnego doświadczenia. To są jakieś jaja..

LEO - 21 maja 2015, 19:50:21 - *.dynamic.caiway.nl
Kluczborku......nie lekceważymy rywala ale mecz do wygrania!! potrzebujemy 3p. wierni kibice MKS KLUCZBORK

DENIS - 21 maja 2015, 20:12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawy pomysł z sędzią w Pruszkowie
A soory Sędziną Cóż w końcu są Parytety

masażysta - 21 maja 2015, 20:22:48 - *.dynamic.chello.pl
Ja panią Monikę mogę wymasować w przerwie meczu

fefe - 21 maja 2015, 20:40:51 - *.cable.smsnet.pl
Na tak kluczowy mecz dla Zagłębia dają debiutantke? To żart?

filip - 22 maja 2015, 1:26:02 - *.centertel.pl
Co to żadnego z wcześniej sapiących nie ma? Te wyznaczenia są ok nie? W Stalowej sędzia z Białegostoku, w Rybniku z Dębicy, no i sędzia z Katowic. Taka POdPOwiedź.

mr xxx - 22 maja 2015, 9:44:28 - *.162.60.16.interplus.com.pl
W meczach Zagłębia z Wałbrzychem i ostatni z Kluczborkiem dwa razy była sędzina liniowa , a teraz w Pruszkowie jako główna. ciekawe.

alex - 22 maja 2015, 22:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Utrzyma się Kotwica i Górnik Wałbrzych !!!! Spadnie Puszcza lub Okocimski i Limanovia ponieważ Widzew spadnie do IV ligi sstąd też z II spadną 2 zespoły.

rzezio - 22 maja 2015, 23:25:52 - *.134.65.194
Zarząd Znicza boi się kibicóe i cały czas blokuje komentarze-to jakiś debilizm.Paru słów od własnych kibiców się boicie?