[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2015, 0:08:31 - euzi
Jakub Kuzdra piłkarzem Piasta

Reprezentant Polski do lat 19 Jakub Kuzdra podpisał trzyletni kontrakt z Piastem Gliwice.

Kuzdra ma 17 lat i gra jako środkowy pomocnik. W zakończonym już sezonie III ligi był jednym z podstawowych piłkarzy Unii Tarnów.


źródło: własne / zksunia.tarnow.pl

sdf - 12 czerwca 2015, 0:36:49 - *.play-internet.pl
Cienias przyczynił się do porażki aż 5-1 z Beskidem Andrychów!!
Najlepsze staty z młodych obrońców III-ligowych ma Mateusz Świtała z Formacji Mostki, będąc na boisku jego drużyna przegrała tylko 3 razy na 34 meczów!!!!

t. - 12 czerwca 2015, 0:59:05 - *.97.215.52
@sdf - wyjdź. Sam byś wszedł na boisko i zagrał... aaa przepraszam! nikt ciebie nie chciał i tak ci zostało, krytykowanie innych! żenua.

KKS - 12 czerwca 2015, 5:39:24 - *.nowysacz.vectranet.pl
Czemu nie do termaliki?

Szatyn - 12 czerwca 2015, 6:11:28 - *.rwd.prospect.pl
tak trzymaj Kuba Wpsieramy Cie! a sdf samjestes cienias

Audi - 12 czerwca 2015, 6:40:47 - *.hapay.pl
Lepiej kupic mlodego Polaka niz kupic z 3 ligi hiszpańskiej itp

k - 12 czerwca 2015, 7:12:44 - *.rzeszow.mm.pl
Lechia Gdansk & Piast Gliwice !

Piast - 12 czerwca 2015, 7:37:41 - *.dynamic.chello.pl
Czy ktoś z kibiców Unii mógłby się wypowiedzieć na jego temat? To bardziej def. pomocnik, środkowy czy ofensywny?

Gienek Śmi - 12 czerwca 2015, 8:32:23 - *.ip.telfort.nl
Znakomita wiadomosc na poczatek dnia.W koncu polskie kluby stawiaja na mlodych,zdolnych i perspektywicznych polskich zawodnikow.Kluby,idzcie ta wlasnie droga!Tymczasem.

unia - 12 czerwca 2015, 8:34:19 - *.dynamic.mm.pl
Drugi Krychowiak, tylko nie mial mozliwosci wyjazdu za granice w tak mlodym wieku jak Krychowiak , dlatego jest pewnie pare lat za nim, ale wszystko do nadrobienia

Kibice Uni - 12 czerwca 2015, 8:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czasami gra jako defensywny, czasami jako ofensywny a bywa, że i jako środkowy.

waddle - 12 czerwca 2015, 9:07:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A wielki dyrektor Bilski widząc go kilkukrotnie jako trener lysicy i korony II nic nie zauważył, brawo właściwy człowiek na właściwym miejscu

Unista - 12 czerwca 2015, 11:18:16 - *.net131.okay.pl
Jak mógł się przyczynić do porażki z Beskidem Andrychów jak z Beskidem wygraliśmy TYLKO UNIA!

unia tarno - 12 czerwca 2015, 12:06:09 - *.dynamic.mm.pl
W unii jest jeszcze kilku zdolnych mlodych chlopaków ktorzy pewnie niedlugo wyplyna, z jednej strony szkoda a z drugiej taka kolej rzeczy, tylko jak wyskoko moglaby grac unia i jak duzy jest potencjal w tarnowie. szkoda ze nie ma sponsora zeby ta grupa chlopakow mogla sie rozwijac na wlasnych terenach, ale to miasto moze sobie zadac pytanie, promocja miasta dodatkowo rozwoj mlodych chlopakow z regionu, gdzie kazdy kibic moglby sie identyfikowac z druzyna , a nie tak jak w niecieczy , gdzie nikt nie wychowywal sie w tym klubie. niech w koncu ktos w miescie sie ogarnie, bo mozecie zostac zapamietani na wiele lat, nie patrzcie tylko zeby sie utrzymac przy korycie tylko pracuje dynamicznie. macie wszystko na tacy , wejsc tylko w stretegicznego sponsora (przy malym nakladzie ) i zaraz kilka firm sie dolaczy, wspolny interes : miasto, sponsorzy, zdolna mlodziez z regionu, ciezko znalezc minusy

gadu44 - 12 czerwca 2015, 15:09:10 - *.centertel.pl
Kuzdra już poszedł ... teraz kolej na Tyla i Wójcika i znowu dziurawy skład ... a to przecież juniorzy jeszcze są ...

lulo - 12 czerwca 2015, 16:36:35 - *.net130.okay.pl
Zawodnik o ogromnym potencjale piłkarskim. Jedynym mankamentem są słabe warunki fizyczne, chodzi głównie o wzrost. Najlepszego Kuba ale wydaje mi się że za wcześnie na odejście do ekstraklasy.

DENIS - 12 czerwca 2015, 17:59:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas