4 lipca 2015, 7:06:44 - koofel
Kobiety: Polska 0-3 Brazylia

Reprezentacja Polski kobiet w swoim drugim meczu rozgrywanej w Korei Południowej Uniwersjady 2015 przegrała 0-3 (0-1) z Brazylią.

4 lipca 2015, 4:00 - Naju (Naju Public Stadium)
Polska 0-3 Brazylia
Pati 21, Daiane Moretti 75, Juliana 81

Polska: 12. Angelica Pawlowski - 2. Aleksandra Sikora, 3. Jagoda Szewczuk, 5. Agata Guściora, 6. Linda Dudek (67, 7. Dominika Dereń), 10. Karolina Koch, 11. Agata Sobkowicz (87, 17. Claudia Krupicz), 13. Patrycja Balcerzak, 14. Evelyn Nicinski, 16. Kinga Kurek (78, 19. Katarzyna Szynal), 18. Nikol Kaletka (58, 9. Anna Zapała).

Brazylia: 1. Maike - 2. Paula, 3. Tuan, 4. Juliana, 5. Rayanne, 6. Ilana (63, 15. Diany), 7. Pati (90, 16. Kelen), 8. Francielle, 9. Larissa (61, 19. Thais), 10. Daiane Moretti, 11. Fabiana (85, 18. Fernanda).

żółte kartki: Kaletka, Kurek.

sędziowała: Jung Ji-young (Korea Południowa).

Polki zajęły ostatnie miejsce w swojej grupie i 8 lipca rozpoczną grę o miejsca 9-16 z czwartym zespołem grupy B.

Tabela grupy C:

1. Chiny      1 3 4- 1
2. Brazylia   1 3 3- 0
3. Polska     2 0 1- 7

bartecky - 4 lipca 2015, 8:49:30 - *.254.65.107
Można spokojnie napisać, że zagrają z Kolumbią, która przegrała do tej pory z Meksykiem 0:9 i Japonią 0:14. Ostatni mecz ma z Rosją i też powinna popłynąć wysoko.

kell1987 - 4 lipca 2015, 9:30:26 - *.router6.tygrys.net
myślałem, że Katarzyna Szynal z Nicea będzie troszkę ważniejszą postacią w tej kadrze...

osa - 4 lipca 2015, 9:43:21 - *.centertel.pl
Po co je tam w ogóle wysłali. Szkoda pieniędzy jak ktoś sie kopie po czołach

TG1 Dudek2 - 4 lipca 2015, 10:40:14 - *.204.206.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Chinami blisko było zwycięstwa do 45 minuty Polki prowadziły od 18 minuty 0-1 po bramce Nikol Kaletka potem strzelali Chinki powinien chociarz być jakiś walkower za Koreę Północną która się wycofała Kolumbia teoretycznie najsłabszy zespół grupa Polek była bardzo trudna z Chinkami można była powalczyć ale niestety porażka z nimi 4-1 z Kolumbią se poradzą Japonki wygrają uniwersjade grają lepiej i też na podium Kanada I USA

Giovanni - 4 lipca 2015, 10:48:47 - *.play-internet.pl
Szkoda czasu na kobiecą piłkę

jedrzej201 - 4 lipca 2015, 13:28:28 - *.adsl.inetia.pl
@Giovanni:
Warto ją śledzić.
Zdarzają się wygrane Polek, szczególnie w dorosłej kadrze, a także Medyka Konin w eLM Kobiet lub gol którejś Polki za granicą.

expert - 4 lipca 2015, 17:08:08 - *.dip0.t-ipconnect.de
To nie jest reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej tylko kadra studencka. I dla ciekawostki - sklecona na prędkiego przed turniejem. Dziewczyny widzą się pierwszy razy w życiu wiąc grają jak grają.