28 lipca 2015, 19:15:53 - euzi
eLE: Tony Chapron sędzią meczu Legia - Kukësi

Tony Chapron z Francji poprowadzi rewanżowy mecz III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Legia Warszawa - FK Kukësi.

Na liniach pomagać mu będą Nicolas Danos i Alexandre Viala, a na sędziego technicznego został wyznaczony Wilfried Bien. Mecz zostanie rozegrany 6 sierpnia o godz. 21:00 w Warszawie.

43-letni Chapron prowadził już w przeszłości m.in. mecz I rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA, w którym GKS Bełchatów wygrał z gruzińskim Ameri Tbilisi 2-0, oraz zeszłoroczne spotkanie IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy, w którym Ruch Chorzów przegrał po dogrywce z ukraińskim Metalistem Charków 0-1.

fanRuchu - 28 lipca 2015, 20:39:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pan który zabrał Ruchowi faze grupową LE, karny z kapelusza za rzekomy faul Kamińskiego i najgorszy sen się spełnił...

pyrak - 28 lipca 2015, 22:25:50 - *.56.218.193