5 października 2015, 10:27:45 - dyrovski
eME: Węgier sędzią meczu Szkocja - Polska

Węgierski arbiter Viktor Kassai poprowadzi spotkanie eliminacji mistrzostw Europy Szkocja - Polska. Mecz odbędzie się w Glasgow 8 października. Początek o 20:45.

Asystentami będą jego rodacy - György Ring i Vencel Toth.

Na dodatkowych asystentów UEFA wyznaczyła Tamása Bognara i Ádama Farkasa, a czwartym sędzią będzie Peter Berettyán.

Funkcję delegata UEFA pełnić będzie Danilo Filacchione z Włoch, a obserwatorem sędziów UEFA będzie Bertrand Layec z Francji.

źródło: The 3rd Team

aqq - 5 października 2015, 10:30:08 - *.wroclaw.mm.pl
polak, węgier dwa bratanki.

@@@ - 5 października 2015, 10:35:06 - *.play-internet.pl
Ale mamy szczęście, co mecz sędzia światowej klasy!

maczek - 5 października 2015, 10:44:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Boniek sędziów załatwia ;).

referee - 5 października 2015, 10:50:24 - *.itcomp.pl
To teraz za POlitykę Tłuska i Kłopacz KASSAI pokaże nam miejsce w szeregu. NIE dla łamistrajków!!!

Statystyk - 5 października 2015, 10:53:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szkockie drużyny przegrały wszystkie mecze, które sędziował im ten arbiter.

zed - 5 października 2015, 11:35:16 - *.236.7.126
Paradoksalnie mecz ze Szkocją można wtopić. Ważny jest minimum remis z Irlandią, pod warunkiem że ta nie wygra z Niemcami.

melchlor - 5 października 2015, 12:23:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe , czy daje kartki ? Bo Szkoci skopią Lewandowskiego w peirwszych minutach

what? - 5 października 2015, 12:55:16 - *.254.250.210
Miejmy nadzieje że Lewy nie da się dopaść szkockim burakom.Panie sędzio czerwień i jeszcze raz czerwień!!!

ryba - 5 października 2015, 13:15:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słyszałem że Kaczyński się wybiera na mecz
na kłoocie!

Adi - 5 października 2015, 13:55:16 - *.adsl.inetia.pl
Kassai jest dośc rygorystycznym sędzią. To dobrzem bo drwale ze Szkocji zapewne rzucą się na polowanie na Roberta wiedząc o tym, ze jest to jedyny sposob na powstrzymanie zawodnika który przyjęciem piłki, zmysłem strzeleckim i techniką wyprzeda ich wszystkich o dwie dlugości stadionu. Sraczka jaka zapanowała ostatnio wśród defensorów, bramkarzy i co najważniejsze trenerów w Europie którzy mają swiadomość ze będą grali przeciw Lewemu jest o tyle dobrze, że Szkoci na bank zrobią mu podwojone krycie lub/i dedykowanego defensora dopilnowania tylko jego. ato bezei młyn na wodę dla chociażby Milika czy Grosickiego.

radio - 5 października 2015, 14:03:35 - *.hse.ie
Wysedziowal wygrany mecz Wisly i Legii oraz dwie porazki Celticu... Bedzie dobrze

gg - 5 października 2015, 17:19:12 - *.revip2.asianet.co.th (*.172.247.195)
Na mecz gdzie Szkoci będą co chwilę dośrodkowywać Nawałka wystawi kurdupli Pazdana i Rybusa. Skrzydłowym będzie Milik, w środku słabiutki Mączyński. Porażka jest 100%.

DIEGO - 5 października 2015, 19:01:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest poziom

budrys - 5 października 2015, 20:47:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panowie, powiedzcie, który zespół z trzecich miejsc ma na dzień dzisiejszy najlepszy bilans? Tzn, kto wszedłby bez baraży?

hhhhh - 5 października 2015, 23:33:20 - *.adsl.inetia.pl
Ukraina przed Irlandią

ja - 5 października 2015, 23:42:19 - *.2-4.cable.virginm.net
niech zrobia nawet potrojne krycie Lewemu, jak Nawalka wystawi Kapustke od pierwszej minuty - nikt go nie bedzie kryl bo Szkoci pomysla - co ten dzieciak robi na boisku? to sie zdziwia w 30 sekundzie jak trzeba bedzie wyciagac pilke z siatki wtedy zaczna kryc Kapustke, a Lewy bedzie mial pole do popisu

zamotany - 6 października 2015, 2:56:52 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
gdzie moge zobaczyc powolania Polski na te mecze? bo gdzies mi umknelo..

Lech - 6 października 2015, 9:08:31 - *.range86-183.btcentralplus.com