23 października 2015, 20:50:10 - maciejko
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił gola dla rezerw Werderu w wygranym 4-0 (1-0) meczu 14. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Erzgebirge Aue. Dla Polaka to pierwsze trafienie ligowe w tym sezonie. Kobylański rozegrał cały mecz.

23 października 2015, 19:00 - Brema (Weserstadion Platz 11)
SV Werder Bremen II 4-0 FC Erzgebirge Aue
Adam Sušac 14 (s), Björn Rother 70, Leon Guwara 72, Martin Kobylański 90

żółte kartki: Mateo Pavlović, Martin Kobylański - Calogero Rizzuto, Adam Sušac, Mike Könnecke, Steve Breitkreuz, Martin Männel.

sędziował: Matthias Jöllenbeck (Badenia Południowa).
widzów: 865.

Do 86. minuty w barwach gospodarzy występował Rafał Kazior - zmienił go Mohamed Aidara. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Paweł Baranowski.

Werder II zajmuje 20. miejsce (ostatnie) w tabeli z dorobkiem 12 punktów, Erzgebirge jest na piątym miejscu z 20 punktami.

mat9111 - 23 października 2015, 21:23:58 - *.adsl.szeptel.net.pl