31 października 2015, 9:50:00 - koofel
Gol Mateusza Zachary

Mateusz Zachara strzelił gola dla Henan Jianye w wygranym 1-0 (0-0) meczu ostatniej, 30. kolejki chińskiej ekstraklasy z Guangzhou R&F. Polski napastnik pojawił się na boisku w 51. minucie, zmieniając Zhonga Jinbao. To jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

31 października 2015, 8:00 - Zhengzhou (Zhengzhou Hanghai Stadium)
Henan Jianye 1-0 Guangzhou R&F
Mateusz Zachara 53

żółte kartki: Zhong Jinbao, Gu Cao - Feng Zhuoyi, Wang Jia'nan.

Henan zakończył ligę na 5. miejscu z 46 punktami.

lolo - 31 października 2015, 9:54:12 - *.warszawa.vectranet.pl
kink kfank czop - fajni koledzy Mati.

elektryk - 31 października 2015, 9:56:13 - *.10.91.57
A była drużyna Mączyńskiego spadła z chińskiej ekstraklasy po stracie bramki w 93 minucie.

LOCO - 31 października 2015, 10:45:54 - *.3-1.cable.virginm.net
bez sensu te nazwy po Chińsku czy w ogóle z innych lig, staracie się używać oryginalnych nazw, w tubylczym języku ale często nie wiadomo o jaki klub chodzi dla normalnych zjadaczy chleba... tylko wytrawni znawcy się łapią w tym wszystkim. Klub Zachary to Henan Construction, tak przynajmniej w Anglii piszą. Pozdrawiam

gigi - 31 października 2015, 11:32:54 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
no to mega kariera. nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby w takim wieku wyjechać grac do chin... szkoda bo chłopak miał talent

aqq - 31 października 2015, 11:39:33 - *.gdynia.mm.pl