12 listopada 2015, 15:42:16 - MichalMKS
Konrad Forenc zdyskwalifikowany na trzy mecze

Bramkarz Zagłębia Lubin Konrad Forenc został zdyskwalifikowany na trzy mecze za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Wisłą Kraków.

Zawodnik został usunięty z boiska w 45. minucie za brutalny faul na Łukaszu Burlidze.

źródło: Zagłębie Lubin

kks - 12 listopada 2015, 15:45:55 - *.centertel.pl
Prawidłowo jak włączyło mu się MMA .Niech przemyśli to wszystko .Ława do końca sezonu

Zl - 12 listopada 2015, 15:48:33 - *.236.35.60
Jupi stoki nie chciał go sciągnąć to sam się ściągnął niech już zmieni ta dyscyplinę z piłki na boks czy tam kung fu panda jeszcze Woźniak i rakowski niech się tak wyeliminują bo stoki jest ślepy... Pozdro

TMS - 12 listopada 2015, 15:49:22 - *.torun.mm.pl
A czy Burliga zostanie ukarany ?

Antyver - 12 listopada 2015, 15:52:52 - *.dynamic.chello.pl
Hahaha. A Polaczek jest jeszcze słabszy. Teraz będą mieć szybki zjazd w dół tabeli. Macie swoje WZL

Dario - 12 listopada 2015, 15:55:30 - *.127.223.11
A Bruliga kiedy zostanie zawieszony?
I to nie na 3 mecze a conajmniej 5. Jesli ktos otwracie mowi, ze fauluje rywala, zeby zrobic mu krzywde to powinien poniesc tego konsekwencje
Lukasz-wracaj do bukmachera a nie w pilke sie pchasz!

TAJNY - 12 listopada 2015, 15:58:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
OK. spoko. Faul był. może wyglądało to jak MMA, czy jak nazwać ten faul....ALE...
...ale bezsensem jest karać piłkarza, który..
//1// już został ukarany, bo z automatu przez dwa mecze nie gra,
//2// karą samoistnie było wyrzucenie go w trakcie meczu, przez co osłabił drużynę..
//3// skoro można zmienić karę po takim faulu, to czemu nie kara się piłkarzy którzy brutalnie sfaulują, a sędziowie (nadal sprzedawczykowie) np. źle ocenią sytuację, albo nie zobaczą..
Było już mnóstwo takich przypadków gdzie piłkarz po faulu schodził z poważną kontuzją a faulujący grał dalej..
Dlatego uważam.. BEZSENS.. powinien dostać 2 mecze zakazu i wsio..

ZLFAN - 12 listopada 2015, 16:08:30 - *.dynamic.chello.pl
Wkoncu! tyle co on meczów zawalił - szkoda słów. Polacek musi być lepszy !!

LnR - 12 listopada 2015, 16:15:01 - *.226.39.178.elgrom.eu.org
trzeba było go utemperować ;)

czytacz - 12 listopada 2015, 16:26:37 - *.static.ip.netia.com.pl
Mam pytanie - a które to mecze zawalił Forenc? Bo chyba nie ten z Wisłą. Mógł się zachować lepiej w tej sytuacji, ale nie takie już faule popełniali bramkarze. Jak już się zaczniemy czepiać, to do zawodników z pola, którzy mają multum sytuacji bramkowych, a nie potrafią trafić w bramkę.

Gimbołowca - 12 listopada 2015, 17:17:35 - *.203.19.237
Zaglebie rulez

Dgl - 12 listopada 2015, 17:34:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he,moze oprocz pilki noznej jeszcze trenuje Kung-Fu?! tylko sie nie chce przyznac

puti - 12 listopada 2015, 17:48:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i dobrze
jedyna bramka na ktorej on moglby stac to ta przed klubem

zdzich659 - 12 listopada 2015, 19:01:09 - *.adsl.inetia.pl
Forenc jak na ekstraklase jest słabym bramkarze 11meczy 16 puszczonych goli, słaby na przedpolu nie duzo lepszy od Gliwy, Polaćek jest pewniejszym bramkarzem

kibic ZL - 12 listopada 2015, 20:50:26 - *.play-internet.pl
Jestem kibicem Zagłębia i się iesze ze nie bedzie vrał a to dlatego że jest za słaby na ekstraklase a nawet na 1 lige nie gra na przedpolu stoji iak kołek w bramce tylko napompowanego udaje . Pomylił sporty noech walczy gdzie kolwiek na ringu ale prosze jako gibic Z.L. odejdz bo jestes za słaby

judasz - 13 listopada 2015, 4:41:37 - *.opera-mini.net (*.137.1.220)
burliga swieta krowa chroniona parasolem z pzpn

eee - 13 listopada 2015, 10:50:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chorzów czeka na przyjazd Burligi! Wstyd że taki "piłkarz" grał u nas. Wiosna wkrótce

Zlfan - 13 listopada 2015, 13:04:31 - *.play-internet.pl
Kolego który pyta się który mecz zawalił weźmy ten z 1 kolejki z Podbeskidziem bramka na 1:0 nie zdążyłem nawet na stadion wejść a już babola walnął Mecz z Górnikiem przy stanie 2:0 dał sobie wbić 2 gole, z Wisłą czerwona kartka można by znalesc jeszcze nie jedna akcje

Zlfan - 13 listopada 2015, 13:10:23 - *.play-internet.pl
Kolego który pyta się który to mecz zawalił Forenc weźmy mecz z pierwszej kolejki z Podbeskidziem bramka na 1:0 nie zdążyłem wejść na stadion a już babola walnął kolejny mecz z Górnikiem przy stanie 2:0 dał sobie strzelic dwa gole, mecz z Wisłą osłabienie zespołu głupia czerwona kartka! jeszcze by się znalazła nie jedna akcja która zaważyla o wyniku meczu.

Zlfan - 13 listopada 2015, 13:13:49 - *.play-internet.pl
Niespecjalnie zdublowałem komentarz przeglądarka nie do końca wczytala wiec napisałem kolejny. Przepraszam