13 listopada 2015, 22:49:18 - koofel
Wypowiedzi po meczu Polska - Islandia

Adam Nawałka (selekcjoner reprezentacji Polski): - Pierwsza bramka padła w takich okolicznościach, które nie mogą się przytrafić. Nie po raz pierwszy zawodnicy pokazali, że są swietni mentalnie przygotowani do meczów. W przerwie było bardzo spokojnie. Druga połowa należała do nas. Gra ofensywna na bardzo dobrym poziomie, natomiast wiemy co było złe w tym meczu - organizacja gry w obronie. Cieszę się bardzo z gola Bartosza Kapustki, bo to utalentowany zawodnik. Musicie zaufać trenerowi co do zmian. Jest fantastyczny materiał szkoleniowy z tego meczu. Bardzo spokojnie podchodzimy do przygotowań do Euro. To był dopiero pierwszy krok, choć chcieliśmy go rozpocząć z przytupem. Plany, które mamy są bardzo właściwe i myślę, że do mistrzostw będziemy świetnie przygotowani.

Lars Lagerbäck (selekcjoner reprezentacji Islandii): - Jeśli przegrywasz mecz, to musisz być rozczarowany. Wyciągniemy wnioski i będziemy lepsi. Polska to dobry zespół i ciężko gra się przeciwko niemu, przy doskonałej publiczności. Daliśmy szanse kilku młodym zawodnikom, to był pożyteczny test.

Grzegorz Krychowiak: - Cały zespół zagrał bardzo solidne zawody. Żeby osiągnąć korzystny wynik, trzeba każde spotkanie wybiegać, wywalczyć. Islandia to bardzo mocny fizycznie zespół i trzeba było tym samym odpowiedzieć. To był ciężki rywal. Strzelili szybko bramkę, trzeba było gonić wynik, a oni świetnie się bronili. Najważniejsze, że wygraliśmy. Teraz trzeba się przygotować do kolejnego meczu.

Kamil Grosicki: - W drugiej połowie wyszliśmy skoncentrowani, strzeliliśmy bramkę na 1-1 i potem to już ruszyło. Cieszy, że potrafimy odwracać wyniku meczu i mimo że to jest sparing, to pokazaliśmy, że każdy z nas walczy o miejsce na Euro.

Kamil Glik: - Z moim kolanem obyło się bez poważnej kontuzji. Noga nie spuchła, ale jutro rano będzie można coś więcej powiedzieć. Dwie bramki, które straciliśmy są to absolutnie błędy do wyeliminowanie. Musimy pracować, żeby więcej się nie przytrafiały. To były nasze mankamenty w grze. Reszta meczu mogła się podobać. Cieszymy się bardzo, że nasza gra przyciąga kibiców na trybuny, szczególnie, gdy są to mecze towarzyskie.

Arkadiusz Milik: - Mam nadzieję, że w następnych meczach nie będziemy już musieli odrabiać strat. Strzeliliśmy cztery bramki, trzeba się z tego cieszyć i patrzymy do przodu na kolejny mecz z Czechami. Po strzeleniu bramki było nam łatwiej. Po kolejnych golach na boisku zrobiło się więcej miejsca, mogliśmy kontrować.

pan piotr - 13 listopada 2015, 23:03:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grosik Man of the Mach

tez piotr - 13 listopada 2015, 23:44:57 - *.opera-mini.net (*.28.34.132)
Nie zgodzę się z Tobą Piotrze... Grosik jest bardzo niepewny. I szkoda, że na jego pozycji nie ma lepszego zmiennika. W tym, jak i w poprzednich meczech brakowało mu zimnej krwi. Wiem, że to tylko mecz towarzyski, ale... nie jest jakoś zachwycającym graczem

kris - 13 listopada 2015, 23:51:18 - *.opera-mini.net (*.146.4.170)
Nie wiem jak wy ale od kilku meczów jestem zawsze spokojny o wynik nawet gdy przegrywamy lub remisujemy Polish Power

gp - 14 listopada 2015, 0:12:48 - *.dynamic.chello.pl
Z tego Kapustki to będzie kawał piłkarza. Gol jak gol, ale jak wrócił się pod pole karne wspomagając Piszczka - o to chodzi! Jak tak dalej będzie, to nie będę musiał oglądać Rybusa na skrzydle

NN - 14 listopada 2015, 0:26:14 - *.166.148.221
Najsłabszy Wawrzyniak.

Piotrek B - 14 listopada 2015, 0:38:49 - *.internetia.net.pl
daj spokój Kubie!!! wielu go skreślało a jednak zawsze jest w tej reprezentacji w najważniejszych chwilach!!!. brawo dla Wawrzyniaka za determinacje
i za walkę. Afera w Panathinaikosie i inne problemy a jednak jest w tej reprzentacji

xxx - 14 listopada 2015, 0:44:47 - *.152.50.52
do "gp" - nie będziesz musiał oglądać na skrzydle Rybusa ???
to znaczy, że nie pasuje Ci, że kadra ma bardzo dobrego piłkarza, który jak tylko dzisiaj wszedł na boisko, to od razu rozruszał naszą ekipę i cały mecz harował na boisku - zdecydowanie jeden z najlepszych w dzisiejszym meczu
komu ty kibicujesz, bo chyba nie Polsce z takim podejściem?

pundu - 14 listopada 2015, 6:52:48 - *.cable.smsnet.pl
@tez piotr
Zgadzam się z Tobą. Grosik jest szybki, ale:
- strzał słaby
- wykończenie akcji takie sobie - gol był po rykoszecie
- no najgorsza wada jak dla mnie. Boi się walki.
Odstawia nogę nie idzie w kontakt. Było to widać w meczach ze Szkocją i Irlandią

face - 14 listopada 2015, 7:23:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapi (Kapustka) pamiętam jak przychodziles z Tarnovii do cracovii. Gdy grałeś w juniorach krakowskiego klubu. I uważałem wtedy i nadal tak uważam że wcale nie byłem dużo gorszy od Ciebie w tamtej chwili. Jednak nie wiele różni tych którym się udało od tych którym się się nie udało (chodź wiadomo nie każdy musi mieć 19 lat o strzelać bramki w reprezentacji, wszystko w życiu ma swoj czas), jednak w tej chwili jestes dla mnie prze PIŁKARZ A przy tym nadal fajny, mądry, spokojny chłopak. Nigdy się nie zmieniaj jako człowiek. Zmieniaj się na lepsze jako piłkarz. Jesteś prze PIŁKARZ. Zrobisz karierę. Gratulacje Kapi.
PS. Brzmi to trochę jak osobisty list. Przepraszam internauci ; )

Tim - 14 listopada 2015, 7:47:01 - *.play-internet.pl
Mój Lewy obrońca w drużynie A klasowej którą prowadzę gra bardziej ofensywnie niż Wawrzyniak w reprezentacji... Ten chłop dla mnie to nieporozumienie

jump - 14 listopada 2015, 8:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tim to zadzwon do pana Nawalki i polec swojego wojaka..

baraniuk - 14 listopada 2015, 8:57:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co do grosika panowie to jakby jeszcze umiejętności czysto piłkarskie nie idą w parze z mentalną stroną gracza ... był kiedyś taki piłkarz lato a na imię grzegorz jak zaczął grać również głową ... klasa światowa ... im to szybciej się stanie będziemy mieli coś z grosika

Patryk - 14 listopada 2015, 9:05:36 - *.dynamic.chello.pl
Nie rozumiem tylko czemu Pazdan nie zagrał, Szukała to parodysta

Saniol - 14 listopada 2015, 12:21:31 - *.ten.net.pl
Ogladam Belgia - Wlochy co za doping chóralne śpiewy a u nas co 5 minut kilka słów tak nie może być przecież Warszawa ma wielu fanatyków gdzie jesteście?

jdg - 14 listopada 2015, 12:39:50 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Szukała do kabaretu, oby z Czechami nie zagrał

Mastah - 14 listopada 2015, 21:48:23 - *.nwrknj.fios.verizon.net
@Saniol, Polska wladza postarala sie zeby pozbyc sie tych "zadymiarzy" ze stadionu. Wladza wolala zeby na mecz przychodzili ludzie ktorzy chca zwracac bilety wstepu bo Robert nie gra. Wladza woli ludzi ktorzy gdy ich zapytasz czy byli kiedys na meczu reprezentacji to odpowiedza ze byli raz w czerwcu ale nie wiedza z kim Polska wtedy grala. Wladza woli ludzi ktorzy ida na mecz kupic zestaw kibica "czapke, trabke, 3 hot dogi", pstryknac sobie sweet focie i polansowac sie na fejsie.

c - 14 listopada 2015, 22:51:20 - *.146.0.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grosicki gra strasznie nieokrzesany futbol - raz błyśnie, by za chwilę kopnąć zupełnie bez sensu i uwalić dobrą akcję.

Jj - 15 listopada 2015, 0:05:33 - *.adsl.inetia.pl
Nie było słabego ogniwa Rybus na duży plus

wer - 15 listopada 2015, 2:51:42 - *.zone5.bethere.co.uk
Ciesze sie ze nie zagral Olkowski. Ten czlowiek narobil nam juz tyle klopotow we wczesniejszych meczach ze mam nadzieje ze Nawalka zdal sobie juz sprawe ze ten pilkarz nie pasuje do druzyny. To wielkie nieporozumienie ze Nawalka go dawal i bardzo sie dziwie dlaczego ? Jakie sa prawdziwe tego przyczyny ?????

buhege - 15 listopada 2015, 10:44:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Tim i właśnie dlatego prowadzisz zespół w A klasie.

Warszawiak - 15 listopada 2015, 11:24:08 - *.warszawa.vectranet.pl
Z taką grą nie mamy czego szukać na Euro, 3 mecze i wracamy do domu.