26 listopada 2015, 20:52:11 - bartekwr9
LE: Basel 2-2 Fiorentina. Awans Basel

FC Basel 1893 zremisował 2-2 (1-2) z ACF Fiorentina w meczu przeciwników Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy i zapewnił sobie awans do 1/16 finału.

26 listopada 2015, 19:00 - Bazylea (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 2-2 ACF Fiorentina
Marek Suchý 40, Mohamed Elneny 74 - Federico Bernardeschi 23, 36

Basel: 18. Germano Vailati - 34. Taulant Xhaka, 5. Michael Lang, 17. Marek Suchý, 19. Behrang Safari - 36. Breel Embolo, 8. Birkir Bjarnason (88, 22. Zdravko Kuzmanović), 33. Mohamed Elneny, 7. Luca Zuffi, 77. Jean-Paul Boëtius (60, 39. Davide Callà) - 21. Marc Janko.

Fiorentina: 33. Luigi Sepe - 32. Facundo Roncaglia, 2. Gonzalo Rodríguez, 13. Davide Astori - 10. Federico Bernardeschi (85, 30. Khouma Babacar), 5. Milan Badelj (85, 3. Gilberto), 8. Matías Vecino, 20. Borja Valero, 72. Josip Iličić (33, 4. Nenad Tomović), 28. Marcos Alonso - 9. Nikola Kalinić.

żółte kartki: Safari, Bjarnason, Janko, Suchý, Zuffi - Rodríguez, Badelj, Valero.
czerwona kartka: Facundo Roncaglia (27. minuta, Fiorentina, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Ivan Kružliak (Słowacja).
widzów: 22 550.

Poza kadrą meczową gości z powodu kontuzji znalazł się skrzydłowy reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski.

muks - 26 listopada 2015, 21:06:22 - *.102.148.67
No to wystarczy teraz posunąc drugi raz belenenses jak w pierwszym meczu w portugalii i viola wyrzuci polskie niedojdy z ligi europy czego im serdecznie życze i myślę że im się to uda bo te portugalskie cieniasy to się naddają tylko do tarcia chrzanu a nie do grania w piłkę.

sjk - 26 listopada 2015, 21:27:15 - *.dynamic.chello.pl
Sporo dziś nuespodzianek kupony wygrali pewnie tylko ci co postawili max. 3 mecze i to pewnie za 10 i więcej

LEO - 27 listopada 2015, 14:52:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl