13 grudnia 2015, 22:22:09 - miszel
Czerwona kartka Thiago Cionka

Thiago Cionek został ukarany czerwoną kartką w meczu 18. kolejki włoskiej Serie B, w którym jego Modena przegrała na wyjeździe 0-1 (0-0) z Crotone. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w 33. minucie za uderzenie przeciwnika.

13 grudnia 2015, 20:30 - Crotone (Stadio Ezio Scida)
FC Crotone 1-0 Modena FC 1912
Ante Budimir 74

żółte kartki: Andrea Barberis, Alex Cordaz - Luca Calapai, Luca Belingheri, Daniele Galloppa, Daniele Giorico.
czerwona kartka: Thiago Cionek (33. minuta, Modena, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Gianluca Manganiello (Pinerolo).

Thiago Cionek zaczął mecz w wyjściowym składzie, a poza kadrą gospodarzy znalazł się Michał Lewandowski. Modena z 18 punktami zajmuje 19. miejsce, natomiast Crotone z 40 punktami jest liderem rozgrywek.

Mehdi - 13 grudnia 2015, 22:35:48 - *.static.ip.netia.com.pl
Na Euro i tak pewniak w kadrze

Rafał - 13 grudnia 2015, 22:39:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewniak do wyjściowego składu.

judasz - 13 grudnia 2015, 23:02:27 - *.opera-mini.net (*.137.1.212)
drugi matterazzi

bullet1983 - 13 grudnia 2015, 23:03:41 - *.play-internet.pl
Pewniak na kapitana kadry.

judasz - 13 grudnia 2015, 23:04:04 - *.opera-mini.net (*.137.1.212)

zola - 14 grudnia 2015, 0:00:34 - *.adsl.inetia.pl
Pewniak do 11 całego Euro we Francji.

RiN - 14 grudnia 2015, 0:48:18 - *.adsl.inetia.pl
Cionek dostaje czerwień. Salamon strzela gola. Ciekawe jednak kto dostanie powołanie.

lvl - 14 grudnia 2015, 1:14:18 - *.adsl.inetia.pl