30 maja 2016, 23:43:42 - dyrovski
Daley Blind nie zagra z Polską

Reprezentant Holandii - Daley Blind z powodu kontuzji łydki nie zagra w środowym meczu towarzyskim z Polską, który odbędzie się w Gdańsku.

26-letni obrońca kontuzji doznał 21 maja w finale Pucharu Anglii.

SandecjaIN - 31 maja 2016, 6:49:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rybus i Wszołek królami strzelców na Euro wieltzy znafcy.

sad - 31 maja 2016, 6:59:42 - *.bialystok.vectranet.pl
LOL, przecież Rybus i Wszołek kontuzja... Wielcy znawcy piłkarscy się znaleźli.
W ogóle nie znacie się na piłce...
Moim zdaniem Polska wygra! Jak typuję?
Polska - Holandia 2:0!
Myślę, że Sobiech się przełamie + może Dawidowicz, młody, zdolny a jak przed Euro coś strzeli to dodad mu pewności.

@Janusz - 31 maja 2016, 7:35:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie, jego bratem jest Blind Fury

jasnowidz - 31 maja 2016, 8:11:39 - *.uznam.net.pl
Peszko najsłabszy

majn najn - 31 maja 2016, 9:11:06 - *.146.70.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przeciez Dawidowicz i Sobiech nie jada na euro !!! Wielcy znawcy !!! Polska - Holandia 2-0 S.Mila i L.Szukala

Linek - 31 maja 2016, 9:32:07 - *.lubin.dialog.net.pl (*.219.8.184)
Fachowcy... będzie gol za gol... od 0:3 do 3:3.

Znafffca - 31 maja 2016, 9:33:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polska:Holandia 3:0 Bramki: Olisadebe 12, Rasiak 45, Lato 76. Poza tym przy stanie 1:0 KARNEGO OBRONI Matysek

mario - 31 maja 2016, 9:49:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To będzie wielki rewanż za 4:1 w Chorzowie w 1975 roku

tak bedzie - 31 maja 2016, 10:01:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska-Holandia 2:1 (Deyna, Smolarek - Cruyff)

bolek - 31 maja 2016, 10:11:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Będzie bronić Kuszczak. Ciekawe czy znowu dostanie bramkę z wykopu bramkarza ze 105 m.

znańszyzna - 31 maja 2016, 15:12:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Gole strzelom Żurafski i Frankoski, dla Holandi Sejdorf i wygramy 2:1.

jankie - 31 maja 2016, 16:19:59 - *.174.73.36
Wszystkim Wam powinno odciąć internet ... I nie mówcie, że nie mam poczucia humoru bo mam, ale to naprawdę żenujące. Polska 1:0 Holandia i oby gol Lewego

LEO - 31 maja 2016, 17:02:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl