23 lipca 2016, 14:11:36 - dyrovski
Motor testuje Krystiana Putona

Krystian Puton wystąpił w dzisiejszym przegranym 1-3 sparingu trzecioligowego Motoru Lublin z Orlętami Radzyń Podlaski - poinformował na Twitterze dziennikarz Rafał Szyszka.

24-letni pomocnik w minionym sezonie zagrał w dwunastu meczach II ligi w barwach Radomiaka Radom i strzelił jednego gola.

Seba - 23 lipca 2016, 14:19:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Putin gra w piłkę ? Nieźle.

Zielony - 23 lipca 2016, 14:26:13 - *.as43234.net
Radomiak ma bragiela , cupriaka i staporskiego plus Mikołajczak leczy kolano na skrzydle więc puton ma tu sporą konkurencje , brakuje mu ogrania po kontuzji przeważnie ławka w Radomiu ale potencjał spory

Lala - 23 lipca 2016, 14:40:04 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Dla Putona to ostatni dzwonek by załapać się do w miarę poważnego grania. Wydaje się, że na ten moment Radomiak walczący o awans do I ligi to dla niego za wysoko zawieszona poprzeczka, ale w Motorze może sobie poradzić.

1910 - 23 lipca 2016, 14:55:27 - *.umradom.pl
Krystian bułby dużym wzmocnieniem potrzebuje ogrania po kontuzji motor miał by z Putona dużo radośći i ładnych bramek

kolo - 23 lipca 2016, 15:06:15 - *.248.56.234
Powodzenia Krystian! Radomiak pamięta!

rafalski - 23 lipca 2016, 15:38:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki Radomiak może walczyć o 1.ligę zapomnijcie ludzie motor miał wejść gładko do 2.ligi i co

julian - 23 lipca 2016, 15:48:31 - *.dynamic.chello.pl
@rafalski - no i gładko wygrał ligę(na normalnych zasadach byłby gładki awans), w barażach lepsza okazała się Olimpia E.

rafalski - 23 lipca 2016, 16:16:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak gładko wygrał ligę jak dopiero na dwie czy trzy kolejki przed końcem okazało się ze wygrywając ligę uzyskał promocje do gry w barażu o 2.ligę gładko ligę to wygrała Wisła Kraków w sezonie 1998-1999 gdzie mieli tylko 3 porażki piłkarze Franciszka smudy

LEO - 23 lipca 2016, 16:50:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie miał czego pokazać a szkoda

bazyli - 23 lipca 2016, 20:04:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do rafalski: i wcale nie jest pewne, że ten awans Motoru będzie w tym sezonie. Awansuje tylko pierwsza drużyna z naszej grupy III ligi, a w nowej lidzie grają zespoły aż z czterech regionów: Małopolski, Świętokrzyskiego, Podkarpacia i Lubelszczyzny. Jak na razie Motor ściąga zawodników, którzy gdzie indziej nie grają lub nie mieszczą się w pierwszym składzie innych drużyn. Źle to wróży, ale pożyjemy, zobaczymy.

Pan Sting - 23 lipca 2016, 21:25:08 - *.dynamic.chello.pl
Roooxanne ... you don't have to Puton the red light...

KlipeR - 23 lipca 2016, 23:52:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiak ma szanse wejsc w tym roku Verner Licka kawal roboty robi.

Motorek - 24 lipca 2016, 12:03:24 - *.centertel.pl
Do bazyli: Motor ściąga piłkarzy, którzy nie grają w swoich klubach? To ciekawe ;) Kaczmarek przyszedł ze Znicza,zagrał w 28 spotkaniach i strzelił 3 bramki. Zaniewski strzelił dla Łomży 17 bramek w 27 meczach. A Oziemczuk był najlepszym zawodnikiem avii, która się zresztą utrzymała, wiec o czym Ty piszesz???

kolo - 24 lipca 2016, 12:15:11 - *.lublin.mm.pl